×
EnCazip Logo Beyaz
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru    ☰  

EnCazip, Türkiye'nin ilk ve en büyük elektrik tedarikçileri karşılaştırma servisidir


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 4 Oy )Türkiye'de ilk defa EnCazip'te elektrik tedarikçilerinin tarifelerini karşılaştırıp, en cazip elektrik tedarikçisinin tarifesine kolayca geçiş yapabilirsiniz. 2013 yılından beri tüketicilerin internet üzerinden elektrik fiyatları karşılaştırmada ilk tercihi olan EnCazip ile tasarruf etmeye hemen başlayabilirsiniz. EnCazip'in hedefi, tüketicileri en cazip elektrik tedarikçileri ile buluşturmak ve faturalarında en yüksek elektrik tasarrufu elde edebilmelerini sağlamaktır. İnternet üzerinden elektrik tedarikçisi değişikliği Türkiye'de ilk defa EnCazip'te gerçekleşmiştir.

EnCazip Nedir?

EnCazip ücretsiz, tarafsız bir karşılaştırma ve internetten elektrik tedarikçisi değiştirme servisidir. EnCazip'te tüketiciler, doğru bilgiler ve güncel veriler ile elektrik tedarikçilerinin tarifelerini saniyeler içinde karşılaştırarak en cazip elektrik tedarikçisini bulabilir, kolayca tedarikçi değişikliği işlemlerini gerçekleştirebilir.

Tasarrufun tüketiciler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tüketicilerin elektrik faturalarında tasarruf edebilmeleri için doğru bilgiler ve şeffaf karşılaştırmalarla elektrik piyasasında tüketicilerin en yüksek faydayı elde edebilmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. EnCazip'te tüketiciler doğru bilgilerle yönlendirilerek kendileri için en cazip elektrik tedarikçisini kendileri seçer.

EnCazip'in hiç bir elektrik tedarikçisi ile ortaklığı yoktur. Bu yüzden tüm karşılaştırmalar hiç bir ticari kaygı olmadan tamamen şeffaf, dürüst ve tarafsız olarak yayınlanır. EnCazip'te asla sponsorlu ilanlar, torpilli tarifeler, dopingli tedarikçiler olmaz. Ayrıca hiç bir elektrik tedarikçisinin reklamı internet sitemizde yer almaz. Böylece tüm elektrik tedarikçilerini eşit şartlar altında karşılaştırmanıza olanak sağlayabiliyoruz.

Tarifeleri, tüketicilerin seçim yapmalarını kolaylaştıracak şekilde karşılaştırıyoruz. 

EnCazip uzmanları ve yöneticileri, dünya çapında 20’yi aşkın ülkede enerji piyasalarında ve karşılaştırma sektöründe aktif rol almış, pek çok ülkede enerji piyasalarını baştan aşağıya değiştirmiş ve hatta sektörlerin kurucusu olmayı başarmış dünyanın önde gelen uzmanlarıdır. Global tecrübemiz ve uzmanlığımızla tüketicilerin elektrik tedarikçilerini değiştirirken nelere dikkat etmeleri gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden karşılaştırmalarda tüketicilerin dikkat etmesi gereken tüm noktaları öne çıkarıp, tüketicilerin doğru bilgileri alarak en cazip tarifeyi seçebilmeleri için mükemmel bir servis sunuyoruz.

Tasarrufu kolay hale getirdik

Elektrik tedarikçi karşılaştırmak isteyen tüketicilerin birinci adresi olan EnCazip’te tüketiciler, hangi elektrik tedarikçisinin tarifesine geçmeleri durumunda ne kadar tasarrufları olacağını anında öğrenebiliyor. Kolay ve hızlı.

En cazip elektrik tarifeleri tüketiciler için sunuyoruz, kendimiz için değil!

EnCazip tüketiciler için tamamen ücretsiz bir servistir. EnCazip ile tüketicilerin cazip elektrik kullanabilmeleri bizim birinci önceliğimizdir.

EnCazip’te tüm veriler günceldir

EnCazip’te belirtilen tüm fiyatlar ve tarifeler geçerlidir. Elektrik tedarikçileri, EnCazip’te açıkladıkları tarifelerin hiç bir koşulunu sonradan değiştirmez. Tüketicilerin bizler için her zaman tedarikçilerden daha önemli olması en önemli stratejimizdir. EnCazip, her zaman için tüketicilerin haklarını korumaktadır. Tüketici bizim birinci önceliğimizdir. EnCazip’te asla güncel olmayan bir tarife görme şansınız yoktur.

Daha iyi bir elektrik piyasası oluşması için çalışıyoruz - Sizin için!

EnCazip’ten önce elektrik piyasası çok daha karmaşık, tüketicilerin anlamakta güçlük çektiği bir haldeydi. EnCazip, elektrik piyasasının karmaşık dilini kullanmadan, tüketicilerin kolayca anlayabileceği sade bir dille tüm bilgileri aktarmakta, böylelikle tüketiciler daha iyi bilgilendirilmektedir. Bilgi sahibi olan tüketiciler, doğru seçim yapmakta ve bu da elektrik tedarikçilerini daha cazip fiyatlar ve daha cazip tarife koşulları sunmaya zorlamaktadır. Çünkü EnCazip ile tedarikçiler rekabet içine girmekte, bunun sonucunda da tüketiciler en yüksek faydayı elde etmektedir.