EnCazip, Türkiye'nin ilk ve en büyük elektrik tedarikçileri karşılaştırma servisidir
Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın
EnCazip İçerik Ekibi  
 ( 1 Oy )

2012 yılından beri internet üzerinden elektrik fiyatlarını karşılaştırmak isteyen tüketicilerin ilk tercihi olan EnCazip, Çağada Kırım ve Onur Orakçıoğlu tarafından kurulmuştur. 2 yıl boyunca kurucular tarafından fonlanan şirket, 2015 yılında, aralarında İngiltere’nin en büyük enerji fiyatları karşılaştırma sitesi uSwitch, İspanya’da karşılaştırma sitesi Kelisto’nun da kurucuları olan, Avrupa’nın en büyük karşılaştırma sitesi grubu Kelkoo’yu da barındıran Vivamet Solutions Limited ile uzun vadeli ortaklık anlaşmasıyla daha da güçlenmiştir.

2019 yılında Vivamet Grubu’nun hisselerini; EnCazip’e yatırım sağlamak amacıyla kurulan ve merkezi The Walbrook Building, 25 Walbrook, Londra, Birleşik Krallık’ta olan Cazip Enerji Holdings Limited’e devretmiştir. Bu fonun katılımcıları arasında İngiltere’nin ve Londra yatırım piyasasının en önemli oyuncuları yer almaktadır.

EnCazip Nedir?

EnCazip, internet üzerinden faaliyet gösteren tamamen ücretsiz ve tarafsız bir karşılaştırma ve elektrik tedarikçisi değiştirme servisidir. EnCazip'te tüketiciler, doğru bilgiler ve güncel veriler ile elektrik tedarikçilerinin tarifelerini saniyeler içinde karşılaştırarak kendilerine en uygun elektrik tedarikçisini bulabilir, kolayca tedarikçi değişikliği işlemlerini gerçekleştirebilir.

Tasarrufun tüketiciler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden, tüketicilerin elektrik faturalarında tasarruf edebilmeleri için onlara daima doğru bilgiler ve şeffaf karşılaştırmalar sunuyoruz. EnCazip'te tüketiciler doğru bilgilerle yönlendirilir, ve kendileri için en cazip elektrik tedarikçisini kendileri seçerler.

EnCazip'in hiçbir elektrik tedarikçisi ile ortaklığı yoktur. 
Bu yüzden tüm karşılaştırmalar hiçbir ticari kaygı olmadan tamamen şeffaf, dürüst ve tarafsız olarak yapılıp yayınlanır. EnCazip'te asla sponsorlu ilanlar, torpilli tarifeler, dopingli tedarikçiler olmaz. Ayrıca hiçbir elektrik tedarikçisinin reklamı internet sitemizde yer alamaz. Böylece tüm elektrik tedarikçilerini eşit şartlar altında karşılaştırmanıza olanak sağlayabiliyoruz.

Tarifeleri, tüketicilerin seçim yapmalarını kolaylaştıracak şekilde karşılaştırıyoruz. 

EnCazip uzmanları ve yöneticileri, dünya çapında 20’yi aşkın ülkede enerji piyasalarında ve karşılaştırma sektöründe aktif rol almış, pek çok ülkede enerji piyasalarını baştan aşağıya değiştirmiş ve hatta sektörlerin kurucusu olmayı başarmış dünyanın önde gelen uzmanlarıdır. Global tecrübemiz ve uzmanlığımızla tüketicilerin elektrik tedarikçilerini değiştirirken nelere dikkat etmeleri gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden karşılaştırmalarda tüketicilerin dikkat etmesi gereken tüm noktaları öne çıkarıp, doğru bilgileri alarak en cazip tarifeyi seçebilmeleri için mükemmel bir servis sunuyoruz.

Tasarrufu kolay ve hızlı hale getirdik

Elektrik tedarikçi karşılaştırmak isteyen tüketicilerin birinci adresi olan EnCazip’te tüketiciler, hangi elektrik tedarikçisinin tarifesine geçmeleri durumunda ne kadar tasarrufları olacağını anında öğrenebiliyor. Kolay ve hızlı.

EnCazip’te tüm veriler günceldir

EnCazip’te belirtilen tüm fiyatlar ve tarifeler günceldir. Elektrik tedarikçileri, EnCazip’te açıkladıkları tarifelerin hiçbir koşulunu sonradan değiştirmez. Tüketicilerin bizler için her zaman tedarikçilerden daha önemli olması en önemli stratejimizdir. EnCazip, her zaman için birinci önceliği olan tüketicilerin haklarını korumaktadır.

Daha iyi bir elektrik piyasası oluşması için çalışıyoruz - Sizin için!

EnCazip’ten önce elektrik piyasası çok daha karmaşık, tüketicilerin anlamakta güçlük çektiği bir haldeydi. EnCazip, elektrik piyasasının karmaşık dilini kullanmadan, tüketicilerin kolayca anlayabileceği sade bir dille tüm bilgileri aktarmakta, böylelikle tüketiciler daha iyi bilgilendirilmektedir. Bilgi sahibi olan tüketiciler, doğru seçim yapmakta ve bu da elektrik tedarikçilerini daha cazip fiyatlar ve daha cazip tarife koşulları sunmaya zorlamaktadır. Çünkü EnCazip ile tedarikçiler rekabet içine girmekte, bunun sonucunda da tüketiciler en yüksek faydayı elde etmektedir.

Daha fazla bilgi alabilirsiniz...

    • Elektrik faturası nasıl hesaplanır?

    • Serbest tüketici elektrik fiyatları nasıl belirlenir?

    • Elektrik şirketi değiştirme nasıl gerçekleşir?

ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR