Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru    ☰  

Rehber


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 56 Oy )EnCazip.com, tüm elektrik kullanıcılarının elektrik tüketim profillerine göre tedarikçiler tarafından oluşturulmuş olan birden fazla teklifleri görüntüleyerek kendilerine uygun en cazip elektrik tedarikçisi seçebilecekleri ücretsiz, tarafsız bir karşılaştırma ve internetten online elektrik tedarikçisi değiştirme servisidir.

Elektrik faturalarında tasarrufun tüm elektrik tüketicileri için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tüketicilerin bu faturalarında tasarruf edebilmeleri için elektrik kullanım detaylarına göre tüketim profilin göz önüne çıkartıp, tedarikçilerimizin tüketim profillerinize doğru, şeffaf ve özel bilgilerle hazırladıkları tekliflerden en cazip olanı sizinle buluşturuyoruz.

EnCazip.com olarak enerji sektöründe dünya çapında 20’yi aşkın ülkede karşılaştırma sektöründe aktif bir rol almış, pek çok ülkelerde enerji piyasalarını değiştirmiş ve sektörlerin kurucusu olmayı başarmıştır. Global tecrübeye sahip ekibimiz ve Türkiye’nin en güvenilir elektrik tedarikçileri arasında yer alan Aksa Elektrik, EWE Enerji, Elektra Enerji, Age Enerji, Limak Enerji, Kolen Enerji, Sepaş Enerji gibi şirketlerle çalışmaktayız.

En Ucuz Elektrik Tedarikçisini Bulun

Önceliğimiz elektrik tüketimini takip eden ve bu konuda oldukça bilinçli olan müşterilerimizin elektrik giderlerini daha aza indirmektir. Bütün bu işlemler için basit ama kolay işleyen ve tükettiğiniz elektriğin miktarına göre şekillenen fiyat modülü ile birbirinden farklı elektrik tarifeleri sunmaktayız. Bu işlemler için faturanızda ki bilgileri EnCazip.com sistemine girerek sonrasında il, abone grubu seçimleri yapmanız gereklidir. Girdiğiniz bu bilgiler doğrultusunda sistem tarafından elektrik faturası hesaplama işlemleri yapılıyor ve birbirinden farklı tedarikçilerin tüketiminize özel tarifelerinin tüm detayları ve diğer yandan her bir tarife için elde edilecek yıllık kazanç tutarlarını da aktarmaktadır. Sizler bu teklifler arasından en cazip olan tarifeyi seçebilirsiniz. Bütün bilgilerin girilmesinin ardından tüm işlemler EnCazip tarafından yapılmaktadır. EnCazip’te belirtilen fiyatlar ve tüm tarifeler geçerlidir. Geçiş işlemleri sırasında elektriğiniz kesilmiyor, sayaç veya kablo değişmiyor. Aynı zaman da EnCazip.com üzerinden yaptığınız bütün işlemler tamamen ücretsizdir.