Kolen Enerji İndirimli Elektrik Tarifeleri

Kolen Enerji, enerji piyasası dışında inşaat, liman ve tersane işletmeciliği, çimento ve madencilik, turizm ve hizmet gibi diğer birçok sektörde de yatırımları bulunan bir şirkettir.

Kolen Enerji Hakkında

Kolen Enerji aynı zamanda elektrik enerjisi ticaretinden, toptan ve perakende satışlarından da sorumludur. Kendi bünyesinde yaklaşık olarak 4.000 çalışanı olan Kolen Enerji, dünyanın birçok köşesinde çeşitli projelerde de faaliyet göstermiştir.

CLK Enerji grubunun ortaklarından olan Kolen Enerji, Türkiye’de 4 ayrı bölgede elektrik dağıtım ve perakende satış hizmeti vermektedir. Elektrik dağıtım endüstrisinde birlikte faaliyet gösterdiği, listesini aşağıda bulabileceğiniz ortakları ile birlikte 10 milyona yakın abonesi bulunmaktadır:

  •  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) ve CLK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş.(İstanbul Avrupa yakasında),
  •  Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) ve CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş.(Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Yalova illerinde),
  •  Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) ve CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş.,
  • Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) ve CLK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş.

bel Elektrik Perakende Satış A.Ş. yatırımları bu bölgelerde 10 milyona yakın abonesi bulunmaktadır.

Şimdi Karşılaştırma Yapın, En Uygun Elektrik Tariflerine Ulaşın

Kolen Enerji de dâhil olmak üzere birçok elektrik şirketinin tarifesini karşılaştırın ve elektrik tedarikçinizi EnCazip’te kolayca bulun. Sizin için en uygun elektrik tarifelerine ulaşmak için, ücretsiz sistemimiz üzerinden hemen karşılaştırma yapabilirsiniz! Serbest tüketici, elektrik tedarikçisi değiştirme hakkına sahip olan tüketicilere denir. Serbest tüketici elektrik fiyatları daha uygun tedarikçilere geçiş yapabilir.