İpragaz Elektrik
Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın
EnCazip İçerik Ekibi  
 ( 4 Oy )

İpragaz Hakkında

1961 yılında Eureka Metal A.Ş adıyla kurulan firma, 50 yılı aşkın tecrübesi ile gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerle Türkiye’de LPG sektörünün öncüsü olmuştur. Türkiye’deki en büyük firmalar arasında yer alan İpragaz, Türk LPG sektörünü kurmasının yanında Türkiye’nin her bölgesinde sağlamış olduğu istihdam imkânları ile de Türk ekonomisine önemli katkılarda bulunmuştur.

İpragaz Türkiye’de 3.000’i aşkın tüpgaz ve otogaz bayi ağına 1.200’ü aşkın personeli ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda Eylül 2012’den beri de İpragaz Elektrik ile tüm Türkiye’de serbest elektrik tüketicilerinin enerji ihtiyaçlarını bütçeye uygun bir şekilde karşılamaktadır. Firma, bu sayede tüketicilere uygun fiyatlı elektrik kullanabilme fırsatı sunmaktadır. İpragaz Elektrik, ülkemizde küçükten büyüğe tüm şehirlerde ev ve iş yerlerinin elektrik ihtiyacına uygun çözümler üretmektedir.

İpragaz Elektrik ve Diğer Tedarikçilerin Tarifelerine EnCazip’te Göz Atın!

EnCazip, Türkiye’nin ilk elektrik tarifesi karşılaştırma ve elektrik tedarikçisi değiştirme sitesi olarak hizmet vermektedir. Siz de indirimli elektrik kullanabilmek ve elektrik faturalarınızda tasarruf edebilmek için EnCazip’te birçok elektrik tedarikçisinin cazip tarifelerine anında karşılaştırma yaparak ulaşabilir ve dilediğiniz cazip tarifeyi seçerek hemen geçiş işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İpragaz Elektrik dışında farklı elektrik şirketlerinin de tarifelerini aşağıdaki tablodan hızlıca karşılaştırabilirsiniz:

Tedarikçiİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Yıldırım Enerji
Yıldırım Enerji
%00 TL
Atlas Enerji
Atlas Enerji
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.


Tedarikçiİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Yıldırım Enerji
Yıldırım Enerji
%00 TL
Atlas Enerji
Atlas Enerji
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.

Güncelleme : 20.09.2020 00:49


Bu içerik yalnızca tüketicileri bilgilendirme amaçlıdır. İçerik konusu firmadan herhangi bir reklam ücreti alınmadığı gibi, firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır. İlgili firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir tedarikçi sözleşmesi bulunmadığından EnCazip güveni ile tüketicilere elektrik tedariği sağlamamaktadır.

Daha fazla bilgi alabilirsiniz...

    • Elektriğim kaç günde açılır?

    • Elektrik dağıtım şirketleri kimlerdir?

    • İndirimli elektrik faturası hesaplama