Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru    ☰  

EWE Enerji İndirimli Elektrik Tarifeleri


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 9 Oy )2009 yılında Türkiye enerji piyasalarına giriş yapmış Alman sermayeli bir şirket olan EWE Enerji, özellikle Almanya'da 85 yıldır edinmekte olduğu tecrübe ile tüketicilerin ihtiyaç duyduğu pek çok hizmetin kaliteli ve tek bir elden sağlanması için tüketici odaklı çalışmaları ile 2018 yılı itibariyle Türkiye piyasasındaki konumunu oldukça sağlamlaştırmıştır.

EnCazip güveniyle en ucuz fiyat garantisi!
İnternet üzerinde hiçbir mecrada EnCazip'te açıklanan EWE Enerji tarifelerinden daha ucuz birim fiyatlı (ya da daha yüksek yıllık tasarruf sağlayan) bir başka EWE Enerji tarifesi bulamazsınız. Eğer bulursanız EWE Enerji size o fiyattan tedarik sağlayacaktır. EWE Enerji tarifeleri, EnCazip güveniyle en ucuz fiyat garantilidir.

Şirket cirosunu 2013 yılında yüzde 250'nin üzerinde büyütmeyi başararak 2014 yılında Capital Dergisi'nin açıkladığı listede en hızlı büyüyen şirket olarak ön plana çıkmıştır. Şirket, 2014 Fortune Türkiye Dergisi'nin en büyük 500 şirket listesinde yılı 77. sırada yer almıştır. Şirket bu sene gerçekteştirmiş olduğu gaz ticareti ile doğal gaz sektöründe BOTAŞ'tan sonra Türkiye'nin en büyük şirketi olmuştur.

Doğal gaz piyasasında elde ettiği başarıların yanısıra elektrik piyasasında da güçlü varlığını sürdürmekte, bu alanda özellikle şirketin global merkezi olan Almanya'da edindiği bilgi birikimi ve tecrübeleri Türkiye piyasasına uyarlayarak tüketicilerin tüm bunlardan maksimum fayda elde etmesini hedeflemektedir.

Şirket doğal gaz sektöründeki bu başarısına paralel olarak, elektrik alanında Almanya’dan aktardığı bilgi ve deneyimiyle müşterilerine fiyat rekabetinin ötesinde katma değerli hizmetler sunmaktadır. Bu kapsamda, elektrik satışının yanında dönüşüm projelerinin tüm adımlarında müşterilerine danışmanlık desteği de sağlayabilmektedir. Elektrik faaliyetlerinin başladığı günden itibaren özellikle gaz dağıtım faaliyetlerini gerçekleştirmekte olduğu Bursa ve Kayseri illeri ile İstanbul'daki müşteri sayılarında önemli artış kaydetmiştir. 

Türkiye'deki faaliyetlerine 2009 yılında başlayan EWE'nin iştirakleri arasında Bursa'nın gaz dağıtım şirketi Bursa Gaz, Kayseri'nin gaz dağıtım şirketi Kayseri Gaz, elektrik tedarik şirketi EWE Elektrik ile internet hizmet sağlayıcısı Millenicom bulunmaktadır. Bu bağlamda şirketin ev tüketicilerinin ödedikleri faturaların tek bir elden çözüm merkezi olma hedefinin oldukça ciddi bir strateji olarak dikkat çektiği gözlemlenmektedir.

Özellikle doğakl gaz ticaret hacminin oldukça yüksek olması sebebiyle EWE Enerji, elektrik tüketicilerine piyasa koşullarına göre oldukça cazip elektrik tarifeleri sunabilmektedir. Zira ülkemizdeki toplam elektrik üretiminin ve de özellikle kurulu gücün yarısında yakın bir bölümü tek başına doğal gaz kaynaklı elektrik santrallerinden üretilmekte, bu da elinde yüksek gaz ticaret hacmi bulunan şirketin fiyat rekabetinde diğer tedarik şirketlerinin önüne geçmesine neden olmaktadır.

EWE'ye Anında Geçiş Yapabilirsiniz

EnCazip’te pek çok elektrik tedarikçisi tarifelerinin yanı sıra en cazip elektrik tarifelerine ulaşabilmek için hemen bir karşılaştırma yapın. Tüketimlerinize göre en cazip tarifelerin listeleneceği EnCazip’te dilediğiniz tedarikçiyi seçerek hemen tedarikçi değişikliği işlemlerinize başlayabilirsiniz.

İndirimli Tarifeleri


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 90 TL ödeyen bir ev tüketicisi için yıllık tasarruf tutarlarıdır.


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için yıllık tasarruf tutarlarıdır.


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 200 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için yıllık tasarruf tutarlarıdır.


EWE Enerji Fatura Ödeme

EWE Enerji fatura ödeme işlemlerinizi kolayca tamamlamak için fatura ödeme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.