Eren Enerji İndirimli Elektrik Tarifeleri
Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın
EnCazip İçerik Ekibi  
 ( 4 Oy )

Eren Enerji Hakkında

Bir Eren Holding kuruluşu olan Eren Enerji, günümüzde Zonguldak Çatalağzı’nda bulunan Zonguldak Eren Termik Santrali (ZETES) ile 1390 MW kurulu güce sahiptir. Üç üniteden oluşan bu santralde 1.Ünite 160 MW kurulu güç ile Temmuz 2009’da, 2.Ünite Kasım 2010’da ve 3.Ünite de Aralık 2010’da 615’er MW kurulu güç ile faaliyete geçmiştir.

Eren Holding’in enerji sektöründe tanınmasında en büyük rolü oynayan Modern Enerji tesisi, Tekirdağ Çorlu ilçesinde hayata geçirilmiştir. 1996 yılında kurulan Modern Enerji Tesisi, hem buhar hem de elektrik üretmektedir. Bu iki tesis ile yılda 9.5 milyar kWh enerji üretimi hedeflenmektedir. Bu miktardaki bir üretim ise Keban Barajı'nın iki katı, Atatürk Barajı'nın ise %30 fazlası kadar enerji anlamına gelmektedir.

EnCazip’te elektrik tarifelerini karşılaştırın, hemen tedarikçinizi değiştirin!

Eren Enerji elektrik tarifeleri de dahil olmak üzere pek çok elektrik tarifesini karşılaştırın, sizin için en avantajlı elektrik tarifesini bulun ve elektrik tedarikçinizi EnCazip sistemi üzerinden kolayca değiştirin. Siz kararınızı verin; bırakın tüm işlemleri sizler için EnCazip yapsın!

 

Daha fazla bilgi alabilirsiniz...

    • Eren Enerji elektrik faturası ödeme ve sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

    • Elektrik tedarik şirketi değiştirmek

    • Elektrik şirketi nasıl değiştirilir?