Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Bilgilendirme Merkezi
  4.  > 
  5. Tedarikçi Değiştirmek

Elektrik Tedarikçisi Değiştirmek


Tedarikçi Değiştirmek

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Ekonomik anlamda gelişmiş pek çok Avrupa ülkesinde olduğu gibi artık ülkemizde de elektrik tedarikçisi değiştirmek mümkün hale geldi. Bu durum, elektrik piyasasının serbestleşmesi ve özelleşmesi sonucunda gerçekleşti ve düzenlenen serbest tüketici yönetmelikleri ile, elektrik dağıtım şirketi ya da elektrik dağıtım bölgesi fark etmeksizin aylık 82 TL üzerinde fatura ödeyen herkes elektrik tedarikçisi değiştirmek, bununla birlikte  farklı elektrik şirketleri tarafından belirlenen tarifeler ile elektrik kullanma hakkına sahip olmuş oldu. Elektrik tedarikçisi değiştirmek ve farklı elektrik şirketleri tarafından sunulan tarifelerden birine geçiş yapmak için EnCazip'te hemen bir karşılaştırma yapmanız yeterli. Yapacağınız karşılaştırma sonrasında birkaç saniye içinde elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

Elektrik tedarikçisi nasıl değiştirilir?

 

Elektrik tedarikçisi değiştirmek sanılanın ya da tahmin edilenin aksine çok kolay bir işlemdir. Çoğu zaman cep telefonu operatörü değiştirmek, numara taşımak gibi benzetmelerle nitelendiriliyor olsa da bu işlem operatör değiştirmekten çok daha kolaydır. Unutmadan söyleyelim; bu işlem Türkiye'de EnCazip sayesinde bu kadar kolay bir hale geldi! Türkiye'nin ilk elektrik tedarikçisi değiştirme internet sitesi olma özelliğini taşıyan EnCazip yalnızca koca bir sektörün kurulmasına öncülük etmekle kalmamış, bu sektörün tüketici lehine gelişmesi için var gücüyle çalışmasıyla dikkatleri üzerine toplamıştır.

Tüketiciler unutmamalıdır ki EnCazip tarafsız, bağımsız bir internet sitesidir. EnCazip'in birinci önceliği tüketicilerin doğru bir karşılaştırma yaparak en cazip elektrik tedarikçisini ve en cazip elektrik tarifesini kolayca seçebilmelerine olanak sağlamaktadır.

1. EnCazip Enerji bölümünde yaşadığınız ili, abone grubunuzu belirtin.

 

indirimli elektrik kullanıp kullanmadığınızı belirtip, mevcut elektrik fatura tutarlarınızı yazın.

 

3. Türkiye'nin en prestijli elektrik tedarikçilerinin tarifelerini karşılaştırın.

 

4. En cazip tarifeyi seçin, bilgilerinizi girerek tedarikçi değişimi işleminizi başlatın.

 

 

İşte bu kadar kolay! Birkaç saniye içinde elektrik tedarikçinizi değiştirir, tasarruf etmeye başlayabilirsiniz. Eğer tedarikçi değiştirmenin nasıl bu kadar kolaylaştığını öğrenmek istiyorsanız, elektrik piyasası hakkında bazı bilgiler ilginizi çekebilir.

 

 

TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Aksa Elektrik
Aksa Elektrik
0,196933 TL%8191 TL
Aksa Elektrik
Aksa Elektrik
0,199074 TL%7167 TL
Kolen Enerji
Kolen Enerji
0,200144 TL%6,5155 TL
Sepaş Enerji
Sepaş Enerji
0,21 TL%1,945 TL
Akedaş
Akedaş
0,211917 TL%124 TL

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Aksa Elektrik
Aksa Elektrik
0,196948 TL%8631 TL
Aksa Elektrik
Aksa Elektrik
0,199089 TL%7552 TL
Kolen Enerji
Kolen Enerji
0,200159 TL%6,5512 TL
Age Enerji
Age Enerji
0,2086 TL%2,56202 TL
Sepaş Enerji
Sepaş Enerji
0,21 TL%1,9150 TL
Akedaş
Akedaş
0,212136 TL%,9171 TL

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.