Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
Ana sayfa > enerji > rehber > elektrik tedarikcileri karsilastirma

 

Elektrik Tedarikçileri Karşılaştırma

 

Tedarikçi Karşılaştırma

 

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 

Yüksek elektrik faturalarından bıktınız mı? EnCazip ile en ucuz elektrik tarifelerine ulaşabilir, tasarruf etmeye hemen başlayabilirsiniz

 

TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Türel Elektrik0,19 TL%14,03345 TL
Aksa Elektrik0,192 TL%13,13323 TL
ELEKTRA ENERJİ0,198918 TL%10246 TL
Sepaş Enerji0,1995 TL%9,74239 TL
Direkt Enerji0,203338 TL%8197 TL
Kolen Enerji0,206307 TL%6,66164 TL
Age Enerji0,208 TL%5,89145 TL
Akedaş0,21881 TL%125 TL

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Türel Elektrik0,19 TL%14,111.148 TL
Aksa Elektrik0,192 TL%13,21.074 TL
ELEKTRA ENERJİ0,194663 TL%12976 TL
Age Enerji0,1985 TL%10,27835 TL
Sepaş Enerji0,19875 TL%10,15826 TL
Kolen Enerji0,202053 TL%8,66704 TL
Direkt Enerji0,203511 TL%8651 TL
Akedaş0,218995 TL%181 TL

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır. 

EnCazip’te elektrik tedarikçileri arasında karşılaştırma yapabilir, sizin için en cazip olan tarifeye saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Hızlı ve kolayca internetten elektrik tedarikçisi değişikliği yapabilmeniz için EnCazip size gereken tüm desteği vermektedir.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp ucuz elektrik kullanabilirsiniz!

 

Elektrik tedarikçisi değişikliği, mesken ve ticarethane gruplarına ait faturalarınızda tasarruf edebilmek için kullanabileceğiniz en kolay yöntemlerden biridir. Siz de EnCazip ile tedarikçisini değiştiren pek çok mesken ve ticarethane tüketicisi gibi tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız elektrik faturanızın bir örneği.

 

EnCazip’te Tedarikçi Değiştirmek Ücretli mi?

 

EnCazip’te karşılaştırma yapmak ve elektrik tedarikçisi değiştirmek ücretsizdir. Tüm tüketiciler hizmetlerimizden ücretsiz bir şekilde yararlanmaktadır. Hiçbir koşulda tedarikçi değişikliği işlemi gerçekleştiren müşterilerimize herhangi bir ücret yansıtılmamakta ya da herhangi bir şekilde tüketicilerden ücret talep edilmemektedir.

 

Elektrik Tedarikçilerinin Bilgileri Güncel Midir?

 

EnCazip’te yer alan tüm elektrik tedarikçileri bilgileri günceldir. Herhangi bir fiyat veya tarife değişikliğinde EnCazip, elektrik tedarikçileri tarafından bilgilendirilir ve böylece EnCazip’teki tüm bilgilerin güncellenmesi sağlanır. Bu çalışmaların sonucunu karşılaştırma yaptığınızda ortaya çıkan bilgilerde de açıkça görebileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Tarife detaylarına girdiğinizde, harcamalarınızı ve tasarruflarınızı doğru hesaplayabilmek için gerekli düzenlemeleri hem biz, hem de elektrik tedarikçileri sürekli olarak yapmaktadır. Böylece tedarikçi değişikliği yaparak yaklaşık olarak ne kadar tasarruf edebileceğiniz de açıkça görünmektedir.

 

EnCazip’te Karşılaştırmalar Nasıl Hesaplanmaktadır?

 

Hesaplamalar yapılırken sayacın bulunduğu şehir, abone grubu ve tüketimleri içeren faktörler değerlendirmeye alınır. Bunları dikkate alarak yaptığınız karşılaştırmalarda size kendi özel ihtiyaçlarınıza göre en cazip ve en iyi elektrik tedarikçileri sıralanmaktadır.

 

Ancak karşılaştırmalarda en doğru sonuçları alabilmeniz girmiş olduğunuz bilgilere dayanmaktadır. Dilerseniz siz de hemen bir karşılaştırma yapabilir, seçmek istediğiniz tedarikçi tarifesini kullanacağınız süre boyunca edeceğiniz tasarrufu, kullanım alışkanlıklarınızı baz alarak hesaplayabilirsiniz.

 

En doğru sonuçlara ulaşabilmek için ise güncel elektrik tarifenizin detaylarını kullanarak karşılaştırma yapmanız gerekir. Bunun için ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren güncel bir elektrik faturanızın olması yeterlidir.

 

Faturanızda kWh olarak yer alan tüketimleriniz size ve aynı zamanda bize hangi tedarikçinin portföyünde olduğunuza bakılmaksızın o dönemde ne kadar elektik kullandığınızı belirtir. Biz bu bilgileri öğrendiğimizde sistemimizde yer alan farklı elektrik tedarikçileri ve tarifeleri arasından sizin için en cazip olanları filtreleyip mümkün olan en doğru karşılaştırmayı sunarak elektrik faturanızda tasarruf etmenizi sağlayabilmekteyiz.

 

EnCazip elektrik tedarikçileri fiyatlarını karşılaştırmaktadır. EnCazip bir elektrik tedarikçisi değildir. EnCazip bağımsız bir şirket olarak ve tüketicilere sunduğu tekliflerde tarafsız bir bakış açısı ile hareket eder. Böylece en cazip elektrik tarifesini seçebilmek için kolaylık sağlar.

 

Müşteri Memnuniyeti

 

EnCazip hizmetlerinde elektrik tedarikçileri tarafından belirlenen en güncel bilgileri esas almaktadır. Ayrıca yakın zamanda sitemizde yer alan müşteri görüşlerini okuyabilecek ve güncel elektrik tedarikçileri ve müşterilerin memnuniyetleri hakkında fikir sahibi olabileceksiniz.

 

Kolayca Tedarikçi Değiştirme

 

EnCazip sizin için karmaşık olan süreci mümkün olduğunca basitleştirmektedir. Tüm ihtiyacınız güncel elektrik tüketim bilgileriniz. Bundan sonraki tüm işlemleri ise bize bırakabilirsiniz. EnCazip sizler için tüm işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

 

Hesaplama sistemimiz tedarikçilerimizden aldığımız en son bilgileri kullanmaktadır. Bunlar sizin için tarafsız ve ücretsizdir. En ucuz elektrik tarifesini değil, sizin için en cazip olan elektrik tarifesini ve ne kadar tasarruf edebileceğinizi bulabilmek için elektrik tedarikçileri arasında hızlıca karşılaştırma yapın.

Tasarruf fırsatlarını kaçırmayın!


EnCazip tasarruf fırsatlarından haberdar olmak için bize e-posta adresinizi bırakabilirsiniz!
E-Posta
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 120 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 120 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.