Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Tedarikçileri
  4.  > 
  5. Tek Elektrik

İndirimli Elektrik Tedarikçisi Tek Elektrik Hakkında


Tek Enerji İndirimli Elektrik

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

KGM Enerji Ticaret Limited Şti, Aralık 2013 tarihinden itibaren 20 yıl süreli EPDK tarafından tedarik lisansını alarak hizmet vermeye başlamıştır. Tek Elektrik KGM Enerji’nin Türkiye genel distribütörüdür. Kusto Group’un Türkiye’de yer alan enerji alanında hizmet veren üyesidir. Elektrik dağıtımında TEK markasıyla yer almaktadır. Kusto Group Singapur merkezli global bir holding olup enerji üretim ve dağıtımı, madencilik, gayrimenkul geliştirme, yapı malzemeleri ve tarım alanları gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

Tek Elektrik Hakkında

 

2014 yılı KGM Enerji Tek Elektrik bünyesinde yer alıp Türkiye distribütörlüğünü hizmetlerine dahil etmiş olup enerji sektöründe de mevcut ve yeni bayilerine de yeni bir açılım sağlanmaktadır. 2016 yılı EPDK verilerine bakıldığında 9 milyon üzerinde yer alan (3600 Kwh/ aylık 120TL) potansiyel Serbest Tüketici ve adaylarına diğer elektrik tedarikçileri gibi Tek Elektrik de hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Tek Elektrik sektördeki çalışmalarını çevre ve toplum bilinciyle harmanlanması sonucunda Türkiye için değer katmayı hedeflemektedir. Tüketiciye en avantajlı ve en tasarruflu olarak kullanıcıya özel tarifeleriyle indirimli elektrik ile buluşturmayı hedeflemekte olup enerji sektörüne yenilikçi bakış açısıyla fark yaratan ve güçlü duruş sergileyen firma olarak çalışmalarına devam etmeyi istemektedir.