Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Tedarikçileri
  4.  > 
  5. Sepaş Enerji

Sepaş Enerji


En Cazip Sepaş Enerji Elektrik Tarifeleri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

EnCazip tedarikçileri arasında uzun zamandır yer almakta olan Sepaş Enerji, ülkemizde gün geçtikçe gelişen ve aynı ölçüde büyümekte olan enerji sektörünün, özellikle de tüketicilere satış bölümünde genç ancak en eski olarak nitelendirebileceğimiz şirketlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Sepaş Enerji, ülkemizin en büyük sanayi gruplarından Akkök Şirketler grubu ile Avrupa’nın en büyük enerji gruplarından biri konumunda olan CEZ Group’un oluşturduğu ortak bir girişim olan AkCEZ bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

Sepaş Enerji, bir görevli elektrik tedarikçisi olarak tüketicilerine güvenle elektrik tedariği sağlamaktadır.

 

Faaliyete başlama tarihi uzun bir süre önce olsa da Sepaş Enerji, Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu tarafından 1 Ocak 2013 tarihinde yayınlanan yönetmelik uyarınca dağıtım şirketinden ayrılmış ve elektrik tedarik faaliyetlerine Sepaş Enerji markası ile devam etmeye başlamıştır. Bir görevli elektrik tedarikçisi olarak Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce illerinin görevli elektrik tedarikçisi olmasının yanısıra, yüksek sermayesi ve dinamik yapısı ile Türkiye’nin 81 iline elektrik tedarik hizmeti vermektedir.

 

Hedef: Türkiye'nin en büyük elektrik tedarikçisi olmak

 

Türkiye’nin öncü ve lider elektrik tedarikçisi olma hedefi ile ticari faaliyetine devam etmekte olan Sepaş Enerji, elektrik satış sektörlerinin liderleri arasında gösterilmektedir. Belirli illerde görevli olarak elektrik tedarik hizmetine devam etmekte olan Sepaş Enerji, portföyünde bulunan elektrik üretim tesisleri ile tüketicilerinin daima en cazip koşullarda elektrik kullanmalarını sürdürülebilir hale getirmek için yapmakta olduğu yatırımları sürekli olarak artırmaktadır.

 

Sepaş Enerji, CEZ Group ve Akkök Şirketler Grubu Ortaklığı ile Yüksek Sermayeye Sahiptir.

 

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan elektrik üretim şirketlerinden bir tanesi konumunda olan Akenerji ile arasında organik bir bağ bulunan Sepaş Enerji böylelikle gücüne güç katmakta ve tüketicilere büyük bir güven vermektedir.

 

Sepaş Enerji hissedarlarından AkCez konsorsiyumunun ortaklarından biri olan Akenerji, 388 MW yenilenebilir enerji kaynağına dayalı üretim kapasitesi ile toplamda 1.551 MW’lık kurulu elektrik üretim kapasitesine ek olarak, şu anda projelendirmede bulunan 198 MW üretim kapasitesine sahiptir. Akenerji üretim kapasitesi ve piyasa öngörüsüyle birçok kurumsal şirketin elektrik enerjisini uzman bir kadro ve kaynak çeşitliliği güvencesiyle sürekli olarak tedarik etmektedir. Sepaş Enerji, arkasına aldığı Akkök Holding ve CEZ Grup’un gücü ile Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce ve Gebze’de elektrik enerjisi dağıtımı faaliyetlerini 5 yıldan bu yana başarıyla yürütmektedir. Sepaş Enerji, 1.5 milyonun üzerinde tüketiciye aboneye güvenle hizmet vermektedir.


Tasarruf fırsatlarını kaçırmayın!


EnCazip tasarruf fırsatlarından haberdar olmak için bize e-posta adresinizi bırakabilirsiniz!
E-Posta
× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.