Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Tedarikçileri
  4.  > 
  5. İpragaz Elektrik

İndirimli Elektrik Tedarikçisi İpragaz Elektrik Hakkında


İpragaz Elektrik

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

İpragaz, 1961 yılında Eureka Metal A.Ş adıyla kurulmuştur. Ayrıca 50 yıla aşkın tecrübesi ile gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerle, Türkiye’deki Likit Petrol Gaz (LPG) sektörünün öncüsü olmuştur. Türkiye’deki en büyük firmalar arasında yer alan İpragaz; Türk LPG sektörünü kurmasının yanı sıra aynı zamanda gerek şirket hacmi, gerekse Türkiye’nin her bölgesinde sağlamış olduğu istihdam imkânları ile Türk Ekonomisi ’ne 1961 yılından bu zamana önemli katkılarda bulunmaktadır.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 


İpragaz, Türkiye’de 3.000’,i aşkın tüpgaz ve otogaz bayi ağına 1.200’ü aşkın personelleri ile hizmet vermekte aynı zamanda Eylül 2012 itibari ile İpragaz Elektrik ile elektrik toptan satışı başlatarak, tüm Türkiye’de serbest elektrik tüketicilerinin tüm elektrik enerjisi ihtiyaçlarının bütçeye uygun bir şekilde karşılıyor. Dolayısı ile bu sayede elektrik faturalarında tasarruf nasıl yapılır sorusu da ucuz elektrik ile karşılığını buluyor. Bundan böyle İpragaz’ın elektrik sektörü için atmış olduğu bu adımlarla artık serbest tüketiciler İpragaz’dan tüm enerji ihtiyaçlarını karşılayabilir ve mevcut enerji harcamalarında tasarruf edebilirler.

İpragaz Elektrik, kırsal bölgelerden büyük şehirlere, evlerden iş yerlerine mevcut her alanlarda tüm elektrik tüketicilerine enerjiyi buluşturan ve Eylül 2012’den itibaren elektrik ihtiyacına da ekonomik çözümler sunmaktadırlar. Ayrıca Türkiye’nin her noktasındaki serbest elektrik tüketicileri, bundan böyle elektrik ihtiyaçlarını; yarım aşırı geçmiş olan süresiyle İpragaz Elektrik ile kullanabiliyor.  Dolayısı ile tüm elektrik tüketicileri İpragaz ile kullanım miktarını düşürmeden indirimli elektrik kullanarak elektrik tasarrufu yapabiliyor.
 

En Cazip İndirimli Elektrik Tarifelerine Geçiş Yapmak İçin Hemen Karşılaştırın

 

EnCazip Türkiye’nin ilk elektrik tarifleri karşılaştırma ve elektrik tedarikçileri değiştirme servisi olarak hizmet vermektedir. Siz de indirimli elektrik kullanabilmek ve elektrik faturalarınızda tasarruf edebilmek için EnCazip’te  birçok elektrik tedarikçisinin cazip tarifelerine anında karşılaştırma yaparak ulaşabilir ve dilediğiniz cazip tarifeyi seçerek hemen geçiş işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 

 

Bu içerik yalnızca tüketicileri bilgilendirme amaçlıdır. İçerik konusu firmadan herhangi bir reklam ücreti alınmadığı gibi, firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır.