Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Tedarikçileri
  4.  > 
  5. Elektra Enerji

Elektra Enerji

 

Elektra

 

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 

EnCazip Tedarikçileri arasında yer alan Elektra Enerji, EPDK tarafından lisans verilen elektrik satış şirketlerindendir. 06.04. 2011 yılında EPDK'dan lisans almış olup bu lisansı 20 yıl süre boyunca geçerliliğini korumaktadır. Toptan Satış Lisansı ile ilk olarak yurtiçinde elektrik ticareti yapan Elektra Enerji, tedarik ettiği elektriği hem toptan hem de perakende olarak serbest tüketicilere en cazip fiyat seçenekleri ile sunmaktadır.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

Elektra Enerji müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yol çıkmış ve uzman kadrosu ile müşterilerin en cazip ve ucuz enerji beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmektedir.

 

Elektra Enerji, elektrik sektörü içerisinden yetişmiş profesyonel yöneticileri ile elektrik toptan satış sektörünün lider şirketleri arasındadır. Elektra Enerji 3,000’den fazla noktaya elektrik satışı gerçekleştirmekte olup, 2016 yılı içerisinde 5,000 tüketim noktasına ulaşma hedefindedir. Elektrik piyasasının tamamen serbestleşeceği meskenlerin de tüketim tutarına bakılmaksızın indirimli elektrik kullanma hakkını kazanacağı 2017 yılında ise hedef 10,000 tüketim noktasıdır.

 

Elektra Enerji Hakkında

 

Türkiye’nin her bölgesinde mesken ve ticarethane abone grubu serbest tüketicilere elektrik satışı gerçekleştiren Elektra, siz elektrik temin ederken sizi ilgilendiren her türlü gelişmeden de sizleri haberdar etmektedir.

 

Elektra Enerji, farklı zaman dilimlerinde ve sürelerde ikili anlaşmalar yoluyla üretim şirketleri, toptan satış şirketleri ve dağıtım şirketleri ile elektrik alım satımı yapmaktadır. Elektrik üretiminde kullanılan kaynakların ( doğalgaz, kömür, su, rüzgar, vs.) maliyetleri dönemsel olarak değişiklik gösterdiğinden Elektra Enerji en uygun kaynaktan alımlar gerçekleştirerek müşterilerine en cazip fiyatlardan elektrik tedarik etmektedir.

 

EPDK tarafından verilen toptan satış lisansı ile ayrıca uluslararası enterkonneksiyon imkanı bulunan ülkelere elektrik enerjisi ihracatına ya da elektrik enerjisi ithalatına da izin verilmektedir. Elektra Enerji de mevcut lisansı ile TEİAŞ Enterkonnekte sistemi üzerinden komşu ülkelerden elektrik alıp satma hakkı bulunmaktadır. Türkiye dışındaki enterkonnekte sisteme bağlantısı olan ülkelerin fiyatlarında Elektra Enerji maliyetlerini azaltacak ve müşterilerinin tasarruflarını arttıracak fırsatlar oluştuğunda Elektra, bu fırsatları dönemsel olarak değerlendirmektedir.

 

Enerji danışmanlığı hizmeti de veren Elektra, enerji yönetimi, enerji verimliliği, enerji yatırımı ve teknik konularda talep olması halinde destek sağlamaktadır.

 

EnCazip’te Elektra Enerji Tarifelerine Ulaşın!

 

EnCazip’te pek çok elektrik tedarikçisi tarifelerinin yanı sıra en cazip elektrik tarifelerine ulaşabilmek için hemen bir karşılaştırma yapın. Tüketimlerinize göre en cazip tarifelerin listeleneceği EnCazip’te dilediğiniz tedarikçiyi seçerek hemen tedarikçi değişikliği işlemlerinize başlayabilirsiniz.

 

Tasarruf fırsatlarını kaçırmayın!


EnCazip tasarruf fırsatlarından haberdar olmak için bize e-posta adresinizi bırakabilirsiniz!
E-Posta
× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.