Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Tedarikçileri
  4.  > 
  5. Doğan Kent Elektrik

Doğan Kent Elektrik İndirimli Tarifeleri


Doğan Kent Elektrik

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Doğanlar Yatırım Holding’in bir kuruluşu olan Doğan Kent Elektrik, Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu (EPDK)’dan 29 Temmuz 2010 tarihinde aldığı lisans ile faaliyetlerine başlamıştır. ETS/2669-8/1659 numaralı Toptan Satış Lisansı ile 10 yıl boyunca hizmet verme yetkisine sahip olmuştur.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

Doğanlar Yatırım Holding’in enerji grubu olan D-Enerji bünyesinde bulunan Doğan Kent Elektrik, yenilenebilir enerji kaynaklarından (rüzgar, hidroelektrik, termik) üretilen elektriği tüketiciler ile buluşturarak çevrenin korunmasına da destek vermektedir.

 

Doğanlar Yatırım Holding

 

Mobilya sektöründeki başarısıyla bilinen Doğanlar Yatırım Holding, 1972 yılında ticari hayatına başlamıştır. Mobilya ve enerji sektörleri haricinde pek çok sektörde yer alan şirket, inşaat, gıda-tarım, havayolu taşımacılığı gibi sektörlerde de adından söz ettirmektedir.

 

Grup şirketleri arasında ise; mobilya sektöründe Doğtaş ve Kelebek Mobilya, enerji sektöründe D-Enerji ve Doğan Kent Elektrik, gıda sektöründe Kufta, inşaat sektöründe Doğyap ve Troya Park AVM, havayolu sektöründe ise Doğan Air ile yer almaktadır.

 

EnCazip’te İndirimli Elektrik Tarifelerine Ulaşın!

 

Serbest tüketici limitlerini geçen tüketicilere indirimli elektrik temin edebilen Doğan Kent Elektrik, EnCazip’te serbest tüketiciler için en cazip elektrik tarifelerini yayınlamaktadır.