Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Tunceli Elektrik Kesintisi


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 0 Oy )Anlık arıza kesintilerinde dağıtım şirketine ulaşarak bilgi alabileceğiniz gibi, planlı şekilde yürütülen elektrik kesintilerinde de EnCazip internet sitesine ulaşarak konuyla alakalı bilgilenebilirsiniz.

Tunceli Hakkında

Tunceli ili, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Fırat bölümünde bulunur. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat bölümünde yer alan Tunceli ili, kuzeyde ve batıda Munzur Dağları ile Karasu Irmağı, doğuda Bingöl Dağları ve Peri Suyu, güneyde Keban Baraj Gölü ile çevrelenmiştir. Aynı zamanda Tunceli doğuda Bingöl ve Elazığ, güneyde Elazığ, batı ve kuzeyde Erzincan illeriyle de komşu durumdadır.

Tunceli’de merkez ilçeyle beraber 8 ilçe bulunmaktadır. Bu ilçeler Tunceli (merkez), Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek ve Pülümür'dür. 8 ilçenin yanına sıra ilimizde 2 belde ve 342 köy vardır.

Tunceli şehrinin eski ismi Mamekiye'dir. Bu isim 25 Aralık 1935’de çıkarılan Tunceli Kanunu ile değiştirilmiştir. Tunceli'nin yöresel deyişle adı Dêrsım, Dêsım veya Kalan'dır.

Nüfus: 86.527
Posta Kodu: 62xxx
Telefon Kodu: 428
Plaka Kodu: 62
Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: Fırat EDAŞ

Tunceli'deki Kesintiler

Tunceli ilinin elektrik dağıtım görevini üstlenen Fırat Elektrik Dağıtım Şirketi tarafından açıklanan arıza nedenli, anlık elektrik kesintisi bilgisini Alo 186 çağrı merkezinden öğrenebilmenizi mümkün hale getirmiştir. EnCazip sayesinde ve aracılığıyla ile de görevli elektrik dağıtım şirketinin belirlemiş olduğu veriler doğrultusunda planlı olarak yapılmış olan Tunceli elektrik kesintisi bilgisini online bir şekilde alabilirsiniz. 

 

 


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR