Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Trabzon - Tonya Elektrik Kesintisi


TRABZON TONYA Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

TRABZON ili TONYA ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. TRABZON, TONYA güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Fırat Edaş tarafından açıklanmaktadır. Fırat Edaş internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Trabzon ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
82TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
TONYA 18.6.2017 06:00 - 07:00 İŞLETME BAKIM -ONARIM ÇALIŞMALARI
Kesinti Bölgeleri
VAKFIKEBİR İLÇE MERKEZI VE BAĞLI MAHALLELERI, ÇARŞIBAŞI İLÇE MERKEZI VE BAĞLI MAHALLELERI , TONYA İLÇE MERKEZI VE BAĞLI MAHALLELERI , BEŞIKDÜZÜ İLÇE MERKEZI VE BAĞLI MAHALLELERI
TONYA 1.4.2017 09:00 - 14:00 İŞLETME BAKIM -ONARIM ÇALIŞMALARI
Kesinti Bölgeleri
TONYA İLÇESİNE BAĞLI , YENI MAHALLE, AFET KONUTLARI, İLÇE DEVLET HASTANESI

Trabzon - Tonya Haritası
TRABZON ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Fırat Edaş internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Fırat Edaş olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu