Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Tekirdağ Elektrik Kesintisi


Tekirdağ Elektrik Kesintisi

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Tekirdağ ilinde ikamet eden aboneler için planlı elektrik kesintisi bilgi görüntüleme sayfası EnCazip'te mevcuttur. Aşağıdaki alandan kontrol etmek istediğiniz ilçeyi seçerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Cep telefonu numarası taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Daha Ucuz Elektrik faturası ödemek için tedarikçinizi değiştirebilirsiniz.

 

Muratlı Elektrik Kesintileri

Tekirdağ Elektrik Kesintileri

 

Tekirdağ Hakkında
 

Tekirdağ ili eski adıyla Tekfürdağı, Marmara denizi ve Karadeniz'e kıyısı bulunan, Türkiye'de iki denize kıyısı olan 6 şehirden bir tanesidir. Tamamı Trakya topraklarında yer alan Tekirdağ doğudan İstanbul, kuzeyden Kırklareli iline bağlı Vize, Lüleburgaz, Babaeski ve Pehlivanköy ilçeleriyle çevrili durumdadır. Merkez ilçe ile birlikte Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy olmak üzere 9 ilçesi bulunmaktadır.

Tekirdağ’da bulunan arkeolojik bulgulara göre 1 milyon yıl ile 250 bin yıl önceleri arasında yaşam belirtilerine, insan yerleşimlerine rastlanmıştır. Tekirdağ'ın hemen doğusunda bulunan Menekşe Çatağı ise Kalkolitik Çağ'dan Helenistik Dönem'e kadar yerleşilmiş bir buluntu yeridir.

Tekirdağ'ın tarihi ile alakalı ilk olarak Traklar tarafından yerleşilen bölge, Makedon, Pers, Roma ve Bizans egemenliği altına girmiştir. 1357 senesinde fethedilerek Osmanlı topraklarına katılmıştır. Tekirdağ, Osmanlı döneminin sonlarında Edirne vilayetine bağlı bir sancak merkezi idi. 1878 yılında Balkan Harbi'nde, 1912 senesinde Bulgar ve I. Dünya Savaşı'ndan sonra 1920-1922 senelerinde Yunan işgali yaşayan şehir, Kurtuluş Savaşı ile gelen zafer ile birlikte 13 Kasım 1922 tarihinde kalıcı olarak Türk topraklarına katıldı.

Kurtuluş Anıtı, Namık Kemal Anıtı, Şehitler Çeşmesi Anıtı ve Hürriyet Abidesi Tekirdağ’ın geçmişindeki önemli tarihleri eserlerdendir.

 

Nüfus: 937,910
Posta Kodu: 59xxx
Telefon Kodu: 282
Plaka Kodu: 59
Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: TREDAŞ
 

Tekirdağ Elektrik Kesintisi
 

Merkez ilçe ile birlikte 9 ilçesi bulunan Tekirdağ ili için planlı bakım çalışmaları dahilinde güncel Tekirdağ elektrik kesintisi bilgisini EnCazip'te alabilirsiniz. Tekirdağ ilinin elektrik dağıtım şirketi olan Trakya Elektrik sizlere arıza nedenli oluşan ve oluşabilecek Tekirdağ elektrik kesintileri hakkında bilgilendirmeyi müşteri hizmetlerinden aramanız durumunda yapacaklardır.