Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Sivas Elektrik Kesintisi


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 1 Oy )Planlananın dışındaki elektrik kesintilerini Sivas ilinin elektrik dağıtım görevini üstlenmiş olan Çamlıbel Elektrik'ten öğrenebileceğiniz gibi, olanlı kesintileri de EnCazip'ten öğrenebilirsiniz.

Sivas Hakkında

Sivas İç Anadolu Bölgesi’nin doğusunda yer alan, Anadolu'daki tarihi İpek Yolu güzergahlarının kesiştiği bir yerde konumlanmış olan büyük bir ilimizdir. Sivas tarihi zenginlikleri, doğal güzellikleri, kaplıcaları ile turistlere son derece güzel tatil olanakları sunmaktadır. Sivas’ın Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışlı, Ulaş, Yıldızeli ve Zara olmak üzere 16 ilçesi bulunmaktadır.

Sivas ilinde Kuzey Anadolu sıradağlarının uzantısı olan Köse Dağları, Torosların kuzey kollarından Tecer Dağları ve İncebel Dağları, Akdağlar, Yama Dağı yer almaktadır. Sivas ilinin büyük bir kesimi yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve karlı geçen karasal İç Anadolu iklimi etkisindedir. Fakat kuzeyde Karadeniz, doğuda Doğu Anadolu bulunduğundan dolayı yüksek bölge ikliminin etkileri vardır.

4 Eylül 1919'da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün başkanlığında toplanan Sivas Kongresi'nde Türkiye Cumhuriyetinin temelleri atılmış ve Sivas şehri Türk tarihinde büyük önem kazanmıştır.

Nüfus: 623.116
Posta Kodu: 58xxx
Telefon Kodu: 346
Plaka Kodu: 58
Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: Çamlıbel

Sivas Elektrik Kesintisi

Sivas ilinde oluşan yapım onarım çalışmalı adrese yapılmış elektrik kesintileri durumunda EnCazip'te internet sitesinden Sivas elektrik kesintisi konusunda yardım alabileceksiniz. Planlananın dışındaki Sivas elektrik kesintileri durumları söz konusu olduğunda ise Sivas ilinin dağıtım görevini üstlenmiş olan Çamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketi ile görüşerek kesintiyle alakalı destek talep edebilirsiniz.

 

 


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR