Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Sinop - Sinop merkez Elektrik Kesintisi


SİNOP SİNOP MERKEZ Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

SİNOP ili SİNOP MERKEZ ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. SİNOP, SİNOP MERKEZ güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Yeşilırmak EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Yeşilırmak EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Cep telefonu numarası taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Daha ucuz elektrik faturası ödemek için tedarikçinizi değiştirebilirsiniz.

İl İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
SİNOP SİNOP MERKEZ 7.10.2016 08:00 - 17:00 Tesis Proje Çalışmaları
Kesinti Bölgeleri
Başak Sitesi ve Civarına, Defne Stesi ve Civarına, Gökkuuşağı Sitesi ve Civarına, Ormancı Sokak bir kısmı, Kartal Yokuşu ve Yakamoz Yolu bir kısmına
SİNOP SİNOP MERKEZ 29.9.2016 08:30/14:00 Tesis Proje Çalışmaları
Kesinti Bölgeleri
Gelincik Saraç Mahallesi bir kısmı, Araç Muayene İstasyonu ve çevresine
SİNOP SİNOP MERKEZ 29.9.2016 09:00/10:00 Bakım onarım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Bostancılı Köyü Karagöl Mahallesine

SİNOP ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Yeşilırmak EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Yeşilırmak EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.