Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Şanlıurfa - Şanlıurfa Elektrik Kesintisi


ŞANLIURFA ŞANLIURFA Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

ŞANLIURFA ili ŞANLIURFA ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. ŞANLIURFA, ŞANLIURFA güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Dicle EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Dicle EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Şanlıurfa ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
ŞANLIURFA 6.5.2017 08:00 - 16:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Güllübağ Mah
ŞANLIURFA 6.5.2017 08:00 - 18:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Sancaktar mahallesi , Kamberiye mahallesi, Hekimdede mahallesi, Beykapısı mahallesi, Eyübiye mahallesi, Onikiler mahallesi, Eyüp nebi mahallesi, Şıhmaksut mahallesi, Hacıbayram mahallesi Demirkan köyü, İmambakır Mahallesi, Ceylan kooperatifi Muradiye Mahallesi, Demet
ŞANLIURFA 14.4.2017 09:00 - 15:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Hayati Harrani Mahallesi 3836 Sokak

Şanlıurfa - Şanlıurfa Haritası
ŞANLIURFA ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Dicle EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Dicle EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu