Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Sakarya - Sapanca Elektrik Kesintisi


SAKARYA SAPANCA Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

SAKARYA ili SAPANCA ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. SAKARYA, SAPANCA güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri SEDAŞ tarafından açıklanmaktadır. SEDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Sakarya ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
SAPANCA 20.7.2017 09:00 - 15:00 A.G. şebeke bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
-
SAPANCA 5.7.2017 09:00 - 15:00 A.G. şebeke bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Kırkpınar Hasanpaşa Mah., Kırkpınar Soğuksu Mah., , Bağdat Cad. Cad., Şht.cevdet Şht.cevdetkoç Cad. Cad., , İstasyon Cd. Atatürk , Cd. Yeşil Meydan Cd. Esen Sk. Çiçek Sk. Kardelen Sk. , Açelya Sk. Gül Sk. , Nergis Sk. Karanfil Sk. Lale Sk. Rüzgar Sk. Villa Sk. Güneş , Sk.
SAPANCA 20.5.2017 09:00 - 17:00 A.G. şebeke yatırım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Hacımercan Köyü, , Köy üstü mevkii

Sakarya - Sapanca Haritası
SAKARYA ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri SEDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi SEDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu