Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Osmaniye Elektrik Kesintisi


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 0 Oy )Bulunduğunuz bölgedeki elektrik kesintisi bilgilerini almak için EnCazip size bu konuda yardımcı olacak. Bulunduğunuz ilçeyi aşağıdaki seçeneklerden bularak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Osmaniye Hakkında

Osmaniye, doğuda Gaziantep ve Kahramanmaraş, güneyde Hatay,  güneybatı ve ve batıda ise Adana, kuzeyde yine Adana ve Kahramanmaraş illeri ile çevrilidir. Osmaniye, Türkiye Cumhuriyeti’nin 80. İlidir. Akdeniz Bölgesi’nde Çukurova’nın en doğusunda yer alan ilimizdir.

Yukarı Çukurova’da Ceyhan Nehri’nin doğu yakasında yer alan, alabildiğine geniş hinterlandıyla Osmaniye; Ceyhan Nehri ve Hamıs, Karaçay, Kesiksuyu ve Sabun Çayları nedeniyle sulak, hem de Çukurova’yı doğuya bağlayan yolların kavşağında olması nedeniyle tamamen işlek bir bölgedir. Çukurova’ya has zengin bir tarım toprakları ve geniş bir ormanları ile şirin bir ildir. Ayrıca Osmaniye; Kartepe, Aslantaş, Açık Hava Müzesi ve Antik kentleri ile önemli bir turizm merkezidir.

Nüfus: 512,873
Posta Kodu: 80xxx
Telefon Kodu: 328
Plaka Kodu: 80
Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi:  TOROSLAR  EDAŞ

Osmaniye Elektrik Kesintisi

Osmaniye il sınırı içerisinde gerçekleşen elektrik kesintileri ile ilgili kurum Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş (Toroslar Edaş)’tır. Osmaniye elektrik kesintisi ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilmek için Toroslar EDAŞ çağrı merkezini 186 numaralı telefondan arayabilmeniz mümkündür. Planlı Osmaniye elektrik kesintileri Toroslar EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Toroslar EDAŞ tarafından açıklanan bildirim dahilinde Osmaniye elektrik kesintileri güncel bilgilere EnCazip’te ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda planlı elektrik kesintileri dışında herhangi bir neden ile meydana gelen elektrik kesintisi için ise Toroslar EDAŞ ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR