Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Niğde - Çiftlik Elektrik Kesintisi


NİĞDE ÇİFTLİK Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

NİĞDE ili ÇİFTLİK ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. NİĞDE, ÇİFTLİK güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Meram EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Meram EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Niğde ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
82TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6,1
evinizde
 
%6,1
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
ÇİFTLİK 22.5.2017 09:00 - 14:00 KÜÇÜK EK TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
-
ÇİFTLİK 26.2.2017 09:00 - 16:00 TEİAŞ ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ASMASIZ MAHALLESİ - AZATLI KÖYÜ - BOZKÖY KÖYÜ - ÇARDAK KÖYÜ - ÇARŞI MAHALLESİ - ÇINARLI KÖYÜ - ÇİFTLİK MAHALLESİ - DİVARLI KÖYÜ - KİTRELİ KÖYÜ - KULA KÖYÜ - MAHMUTLU KÖYÜ - MURTAZAKÖY KÖYÜ - OVALIBAĞ KÖYÜ - SULTANPINARI KÖYÜ - ŞEYHLER KÖYÜ - YENİ MAHALLESİ -
ÇİFTLİK 21.12.2016 12:30 - 16:30 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ÇARŞI MAHALLESİ

Niğde - Çiftlik Haritası
NİĞDE ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Meram EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Meram EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu