Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Nevşehir - Avanos Elektrik Kesintisi


NEVŞEHİR AVANOS Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

NEVŞEHİR ili AVANOS ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. NEVŞEHİR, AVANOS güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Meram EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Meram EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Nevşehir ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
AVANOS 17.7.2017 10:00 - 15:00 ÖZEL ELEKTRİKÇİ MÜHENDİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
-
AVANOS 22.5.2017 10:00 - 15:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
-
AVANOS 3.1.2017 10:00 - 15:00 YENİ TESİS YAPILMASI
Kesinti Bölgeleri
KALABA KÖYÜ - HÜRRİYET MEVKİİ - KARAYUSUF MEVKİİ
AVANOS 28.12.2016 10:00 - 15:00 YENİ TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
AKARCA KÖYÜ, FATİH MEVKİİ - ÇALIŞ KÖYÜ, AŞAĞI MEVKİİ - KALABA KÖYÜ, HÜRRİYET MEVKİİ - KARACAUŞAĞI KÖYÜ - MAHMAT KÖYÜ, BAĞLARBAŞI MEVKİİ - PAŞALI KÖYÜ - TOPRAKLI KÖYÜ, BAĞLARBAŞI MEVKİİ - ÜÇKUYU KÖYÜ, 1. KÜME MEVKİİ

Nevşehir - Avanos Haritası
NEVŞEHİR ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Meram EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Meram EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu