Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Kütahya - Tavşanlı Elektrik Kesintisi


KÜTAHYA TAVŞANLI Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

KÜTAHYA ili TAVŞANLI ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. KÜTAHYA, TAVŞANLI güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Osmangazi EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Osmangazi EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Kütahya ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
82TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6,1
evinizde
 
%6,1
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
TAVŞANLI 2.7.2017 08:00 - 17:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Kavaklı Mahallesi Sağlık Caddesi, Tavşantarla Sokak, Lokman Sokak, Güngören Sokak, Oturak Sokak, Şekerlik Caddesi bir kısmı, Şehit Ayhan Bütün Sokak.
TAVŞANLI 23.4.2017 08:30 - 16:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Hanımçeşme Mahallesi Ribat Sokak, Güvercin Sokak ve İbn-i Sina Caddesi bir kısmı Tepecik Beldesi Yukarı Mahalle Zambak Sokak ve civarı

Kütahya - Tavşanlı Haritası
KÜTAHYA ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Osmangazi EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Osmangazi EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu