Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Konya - Hüyük Elektrik Kesintisi


KONYA HÜYÜK Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

KONYA ili HÜYÜK ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. KONYA, HÜYÜK güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Meram EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Meram EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Konya ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
HÜYÜK 21.12.2016 09:00 - 14:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
BUDAK MAHALLESİ
HÜYÜK 20.12.2016 09:00 - 14:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
BUDAK MAHALLESİ
HÜYÜK 10.12.2016 11:00 - 16:00 YENİ TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
BAŞLAMIŞ MAHALLESİ - MUTLU MAHALLESİ - AKDAĞ MAHALLESİ - SULUDERE MAHALLESİ - BAHÇELİ EVLER MAHALLESİ - ULUPINAR MAHALLESİ

Konya - Hüyük Haritası
KONYA ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Meram EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Meram EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu