Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Kocaeli - Gebze Elektrik Kesintisi


KOCAELİ GEBZE Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

KOCAELİ ili GEBZE ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. KOCAELİ, GEBZE güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri SEDAŞ tarafından açıklanmaktadır. SEDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Kocaeli ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
82TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%8
evinizde
 
%8
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
GEBZE 16.5.2017 09:00 - 17:00 A.G. şebeke yatırım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Kargalı Köyü, Ulupınar Sk., Otluk Sk., Güneş Sk., Mutlu Sk. ve bağlı sokaklar, Mevlana Mah. 890. Sok., 896. Sok., 895/1. Sok., 895. Sok., 892. Sok., 894/1. Sok., 894. Sok., 893/2. Sok., 893/1. Sok., 893. Sok., 839/2. Sok., 839/3. Sok., 839/6. Sok.
GEBZE 25.3.2017 09:00 - 15:00 3. Şahıs camper sökme çalışması
Kesinti Bölgeleri
Köşklü Çeşme Mah. 566. Sok., 565. Sok., 569. Sok., 572/1. Sok., 573. Sok., 576. Sok., 562. Sok., 559. Sok., Topçular Cad., Yeni Bağdat Cad., , Yavuz Selim Cad. Kısmen, Kale Altınay, Müsellimoğlu Tamamı, Pimtaş Tamamı, , , Teknodak, Gensa Kimya, Çeşme Unlu Mamülleri, Nazer, Görtan, Aysen Kanepe, , , Selami Berber, Kartallar Boya, Turkoz İnşaat, Kuroğulları Tamamı, Mono Optik, Politeknik, Erhal, Telteks, Zırhlıoğlu, Tema Alüminyum Tamamı, Nurtek , Tekstil, , Müsellimoğlu, Renk Gıda, İsu Teknik, Zümrüt Evleri, İldes Kimya, , Che Metal, Akplast, Sep , Kimya, Güven Ofset, Ateş Metal, İslamoğlu Metal, Emek , Pazarlama, Çağdaş, Er Makine, Borel Bakır

Kocaeli - Gebze Haritası
KOCAELİ ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri SEDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi SEDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu