Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Kocaeli - Başiskele Elektrik Kesintisi


KOCAELİ BAŞİSKELE Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

KOCAELİ ili BAŞİSKELE ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. KOCAELİ, BAŞİSKELE güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri SEDAŞ tarafından açıklanmaktadır. SEDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Kocaeli ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
82TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6,1
evinizde
 
%6,1
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
BAŞİSKELE 17.7.2017 09:00 - 18:00 O.G. ve A.G şebeke yatırım çalışması
Kesinti Bölgeleri
-
BAŞİSKELE 2.7.2017 09:00 - 18:00 A.G. şebeke yatırım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Servetiye Cami Köyü, Kazandere Köyü, Aşağı Alartı Mah., Servetiye Karşı Köyü, Aksığın Köyü, , , trp 2710ö mesire alanı1, 2711ö mesire alanı

Kocaeli - Başiskele Haritası
KOCAELİ ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri SEDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi SEDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu