Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Kocaeli Elektrik Kesintisi


Kocaeli Elektrik Kesintisi

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Toplamda 12 ilçesi bulunan Kocaeli kentinin elektrik kesintilerini aşağıdaki listeden ilçenin seçimini yaparak bulabilmeniz mümkündür. Güncel elektrik kesintileri EnCazip’te.

 

Cep telefonu numarası taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Daha Ucuz Elektrik faturası ödemek için tedarikçinizi değiştirebilirsiniz.

 

Çayırova Elektrik Kesintileri

Gebze Elektrik Kesintileri

 

Kocaeli Hakkında


Kocaeli, Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan yolların bulunduğu şehrimizdir. Marmara Bölgesi’nin doğusunda yer alan ilimiz. Kuzeyde Karadeniz, doğuda ve güneydoğuda Sakarya, güneyde Bursa, batıda Yalova ve İstanbul illeri ile komşudur. Kocaeli sınırları içerisinde 12 ilçe bulunmaktadır. Bunlar Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe’dir. İzmit ilçesi Kocaeli ilinin merkez ilçesidir. Kocaeli, büyük bir Metropol olmakla birlikte Kocaeli ilinin merkezi durumundaki İzmit'in nüfusu sayımlara göre yaklaşık 294.875'tir.Yüzölçümü bakımından Türkiye'nin en küçük 7. şehridir. Kocaeli ilil, 2 Eylül 1993'te çıkarılan 504 sayılı karaname ile büyükşehir ünvanını kazanmıştır.

İzmit, ülkenin imalat sanayisinde en gelişmiş şehirlerin başındadır. Birden fazla büyük firmaların fabrikaları bu şehirde bulunmaktadır. İstanbul gibi büyük bir ticaret merkezine yakınlığı açısından ve Avrupa ile Asya kıtasını birbirine bağlayan yolları ile karayolu taşımacılığı önem kazanmıştır. Karayolları taşımacılığının yanı sıra deniz yolu taşımacılığında da oldukça aktif olan şehrimiz 5 devlet limanı ve 43 özel iskelesi ile de deniz yolu taşımacılığında önemli rol oynamaktadır.

 

Nüfus: 1,780,055
Posta Kodu: 41xxx
Telefon Kodu: 262
Plaka Kodu: 41
Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: Sakarya Elektrik

 

Kocaeli Elektrik Kesintisi


Türkiye’nin ticaret ve taşımacılık açısından oldukça önemli şehrimizdeki elektrik kesintilerini Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş’nin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda çağrı merkezlerinden öğrenebilirsiniz. Online olarak öğrenebilmenin yolu da EnCazip’te. EnCazip internet sayfasına ulaşarak bildirim dahilinde yapılan Kocaeli elektrik kesintisi bilgisine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.