Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Kırşehir - Mucur Elektrik Kesintisi


KIRŞEHİR MUCUR Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

KIRŞEHİR ili MUCUR ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. KIRŞEHİR, MUCUR güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Meram EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Meram EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Kırşehir ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
82TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6,1
evinizde
 
%6,1
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
MUCUR 21.7.2017 11:00 - 16:00 KÜÇÜK EK TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
-
MUCUR 19.2.2017 10:00 - 15:00 TEİAŞ ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
AVCIKÖY KÖYÜ - AYDOĞMUŞ KÖYÜ - BÜYÜKKAYAPA KÖYÜ - ÇATALARKAÇ KÖYÜ - DEVEPINARI KÖYÜ - İNANÇ KÖYÜ - KARAKUYU KÖYÜ - KIZILAĞIL KÖYÜ - KURUGÖL KÖYÜ - KÜÇÜKKAVAK KÖYÜ - PALANGIÇ KÖYÜ - RAHMANLAR KÖYÜ - SUSUZ KÖYÜ - YENİKÖY KÖYÜ - YEŞİLYURT KÖYÜ - YÜRÜCEK KÖYÜ
MUCUR 21.12.2016 09:00 - 11:00 ABONE BAĞLAMA
Kesinti Bölgeleri
ŞATIROĞLU MAHALLESİ
MUCUR 17.12.2016 14:00 - 16:00 ABONE BAĞLAMA
Kesinti Bölgeleri
İNANÇ KÖYÜ

Kırşehir - Mucur Haritası
KIRŞEHİR ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Meram EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Meram EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu