Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Kırklareli - Babaeski Elektrik Kesintisi


KIRKLARELİ BABAESKİ Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

KIRKLARELİ ili BABAESKİ ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. KIRKLARELİ, BABAESKİ güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Trakya EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Trakya EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Kırklareli ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
BABAESKİ 2.7.2017 09:00 - 14:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Atatürk Mah. ve Fevzi Çakmak Mah. Tamamı, Hacıhasan Mah., Gazi Osman Paşa Mah., Cumhuriyet Mah., Dindoğru Mah. Ve Gazi Kemal Mah. Bir kısmı
BABAESKİ 8.5.2017 09:00 - 16:00 OG Planlı Bakım
Kesinti Bölgeleri
PEHLİVANKÖY İLÇESİNE BAĞLI KUŞTEPE KÖYÜ

Kırklareli - Babaeski Haritası
KIRKLARELİ ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Trakya EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Trakya EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu