Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Kırklareli Elektrik Kesintisi


Kırklareli Elektrik Kesintisi

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Kırklareli iline bağlı 7 ilçenin önceden planlanmış müdahale ile yapılan enerji kesintilerini EnCazip sayesinde öğrenebileceksiniz. Bu işlemin devamı için aşağıdaki listeden ilçe seçimi yapmanız gerekmektedir.

 

Cep telefonu numarası taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Daha Ucuz Elektrik faturası ödemek için tedarikçinizi değiştirebilirsiniz.


Kırklareli Hakkında


Kırklareli ili, Türkiye Cumhuriyeti'nin Marmara Bölgesi'nin Trakya yakasında doğuda Karadeniz, güneyde Tekirdağ, batıda Edirne ve kuzeyde Bulgaristan ile çevrilidir. Verilere göre ilimizde merkez ilçe ile beraber 8 ilçe bulunmaktadır. Kırklareli ilinin ilçeleri Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar, Vize’dir.

İlin adı 1924 yılında "Kırkkilise"  olarak anıldığından, adında kilise sözcüğü geçtiği için değiştirilmesi kararı verilmiştir. Kırklareli'nin bilinen ilk yerleşen kişileri olarak tüm Trakya bölgesinde olduğu gibi Traklar hüküm sürmüştür. Kırklareli, eski adıyla Kırkkilise son olarak Kurtuluş Savaşı'nın zaferle sonuçlanmasından sonra 10 Kasım 1922 tarihinde Türk topraklarına katılmıştır.

Hayvancılıkta ise, sığır, Trakya’nın kıvırcık koyunu, Plevne ırkı sığır yetiştiriciliği yapılmaktadır. Hayvancılığa bağlı olarak süt ve süt ürünlerinden beyaz peynir, kaşar peyniri ile yapağı deri elde edilmektedir. İlin deniz kesimlerinde özellikle de İğneada’da balıkçılık yapılmaktadır.

 

Nüfus: 95,274
Posta Kodu: 39xxx
Telefon Kodu: 288
Plaka Kodu: 39
Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: Trakya Elektrik

 

Kırklareli Elektrik Kesintisi


Trakya bölümünde bulunan Kırklareli ilçesi ve 7 ilçesinin güncel elektrik kesintilerinin durumunu EnCazip aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler bölgenin görevli elektrik dağıtım şirketi, yani Trakya Elektrik tarafından gelen veriler doğrultusunda alınmaktadır. Arıza sebepli Kırklareli elektrik kesintisi detaylarını Alo 186 müşteri hizmetlerinden almanız gerekmektedir.