Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Kastamonu - Şenpazar Elektrik Kesintisi


KASTAMONU ŞENPAZAR Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

KASTAMONU ili ŞENPAZAR ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. KASTAMONU, ŞENPAZAR güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Başkent EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Başkent EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Cep telefonu numarası taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Daha ucuz elektrik faturası ödemek için tedarikçinizi değiştirebilirsiniz.

İl İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
KASTAMONU ŞENPAZAR 18.10.2016 09:00 - 17:00 Planlı sistem bakımı
Kesinti Bölgeleri
MERKEZ - BAŞÇAVUŞ - GOSSOKÜ - ?! ,
KASTAMONU ŞENPAZAR 17.10.2016 09:00 - 17:00 Planlı sistem bakımı
Kesinti Bölgeleri
MERKEZ - MERKEZ - KARAMAN - ÖZ , MERKEZ - MERKEZ - KUZTEKKE - ASLANLAR , MERKEZ - BAŞÇAVUŞ - MERKEZ - , MERKEZ - BAŞÇAVUŞ - MERKEZ - ?! , MERKEZ - BAŞÇAVUŞ - MENTEŞE - ?! , MERKEZ - BAŞÇAVUŞ - GOSSOKÜ - ?! , MERKEZ - GÜRLEYİK - DEĞİRMENBAŞI - ?! ,
KASTAMONU ŞENPAZAR 9.10.2016 09:00 - 17:00 Planlı sistem bakımı
Kesinti Bölgeleri
MERKEZ - BAŞÇAVUŞ - GOSSOKÜ - ,

Kastamonu - Şenpazar Haritası
KASTAMONU ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Başkent EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Başkent EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.