Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Kars - Dıgor Elektrik Kesintisi


KARS DIGOR Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

KARS ili DIGOR ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. KARS, DIGOR güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Aras EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Aras EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Kars ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
82TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%8
evinizde
 
%8
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
DIGOR 12.1.2017 12:00 - 13:00 -
Kesinti Bölgeleri
Kars İli Digor İlçesi Dağpınar Köyü mevkiinde bulunan Digor RL İstasyonu seksiyoner bakımı yapılacağından dolayı 12.01.2017 tarih ve 12:00-13:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Kesintiden etkilenecek yer; Digor RL İstasyonu.
DIGOR 7.1.2017 12:00 - 13:00 -
Kesinti Bölgeleri
Kars ili Digor ilçesi Dağpınar Köyü mevkiinde bulunan Digor RL İstasyonu seksiyoner bakımı yapılacağından dolayı 07.01.2017 tarih ve 12:00 - 13:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Kesintiden etkilenecek yerler; Digor RL İstasyonu

Kars - Dıgor Haritası
KARS ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Aras EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Aras EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu