Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Karaman - Ayrancı Elektrik Kesintisi


KARAMAN AYRANCI Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

KARAMAN ili AYRANCI ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. KARAMAN, AYRANCI güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Meram EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Meram EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Muğla ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
82TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6,1
evinizde
 
%6,1
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
AYRANCI 17.7.2017 09:00 - 14:00 3. Şahıs Fiziki İrtibat çalışması
Kesinti Bölgeleri
-
AYRANCI 2.7.2017 10:00 - 15:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
DEDE MAHALLESİ
AYRANCI 21.12.2016 09:00 - 14:00 YENİ TESİS YAPILMASI
Kesinti Bölgeleri
AĞIZBOĞAZ KÖYÜ
AYRANCI 18.12.2016 10:00 - 15:00 ENERJİ NAKİL HATTI BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
AKPINAR KÖYÜ - AMBAR KÖYÜ - AĞIZBOĞAZ KÖYÜ - BERENDİ KÖYÜ - BUĞDAYLI KÖYÜ - BÖĞECİK KÖYÜ - BÜYÜKKORAŞ KÖYÜ - DEDE MAHALLESİ - DOKUZYOL KÖYÜ - KALE KÖY - KARAAĞAÇ KÖYÜ - KAVANOZ KÖYÜ - KAVUKLAR KÖYÜ - KAYAÖNÜ KÖYÜ - KIRAMAN KÖYÜ - KÜÇÜKKORAŞ KÖYÜ - MELİKLİ KÖYÜ - MUSA MAHALLESİ - PINARKAYA KÖYÜ - SARAYKÖY KÖYÜ - ULU MAHALLESİ - YARIKKUYU KÖYÜ - YENİ MAHALLESİ - ÇATKÖY KÖYÜ - ÜÇHARMAN KÖYÜ

Karaman - Ayrancı Haritası




KARAMAN ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Meram EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Meram EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu