Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Kahramanmaraş - Nurhak Elektrik Kesintisi


KAHRAMANMARAŞ NURHAK Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

KAHRAMANMARAŞ ili NURHAK ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. KAHRAMANMARAŞ, NURHAK güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Akedaş EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Akedaş EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Kahramanmaraş ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
NURHAK 5.5.2017 09:00 - 14:00 ARIZA SERVİSİ-OG PLANLI KESİTİ
Kesinti Bölgeleri
Nurhak ilçesinin tamamı
NURHAK 25.3.2017 10:00 -13:30 Pano Yenileme
Kesinti Bölgeleri
Karaçar Mahallesi

Kahramanmaraş - Nurhak Haritası
KAHRAMANMARAŞ ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Akedaş EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Akedaş EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu