Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

İzmir - Kemalpaşa Elektrik Kesintisi


İZMİR KEMALPAŞA Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

İZMİR ili KEMALPAŞA ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. İZMİR, KEMALPAŞA güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Gdz Edaş tarafından açıklanmaktadır. Gdz Edaş internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


İzmir ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
82TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
KEMALPAŞA 5.10.2017 09:00 - 12:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ARMUTLU TR-6, EFLANTUN SAYGILI , AŞAĞI KIZILCA TR-2, TÜRKOĞLU DEMİRCİLİK , UZUNYAMAN , NURİYE TOLAN , AŞAĞI KIZILCA İÇME SUYU TR, YUNUS ERBAŞ , HALİL ÇİÇEK , AŞAĞI KIZILCA SULAMA KOOP. TR, RUHİ ÖZEN , DSİ KIZILCA ÖZEL KÖK, DSİ TR-1, 2, 3, 4 ÖZEL TR, ORHANLAR PALET , RIZA TEZER DEMREN , METİN DERELİ , MESTAN KAYNAK , SA-HA SABRİ VE HALİM ALANYALI , SARILAR GIDA , AŞAĞI KIZILCA TR-1, TÜRKEL ZEYTİNYAĞI , AŞAĞI KIZILCA TR-3, KİRAZLIYAYLA KOOP. , HALİL İBRAHİM ULUSAY , YUKARI KIZILCA KÖK, YUKARI KIZILCA TAMAMI, GÜLER POLAT , ARMUTLU TR-24 (YATIRIM REZERVE), AŞAĞI KIZILCA TR-5, AŞAĞI KIZILCA TR-4, YUKARI KIZILCA TR-5, YUKARI KIZILCA TR-6, YUKARI KIZILCA TR-7
KEMALPAŞA 5.10.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
GÖKÇEYURT, YEŞİLYURT KÖYLERİ
KEMALPAŞA 5.10.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ETÇİLER ETMAMÜLLERİ, FİMAR GIDA SANAYİ , DEFNE DIŞ TİC., AYŞE GEDİK , HEMSİ TARIM , KUTLUTAŞ KAFES HAYVANCILIK ,
KEMALPAŞA 5.10.2017 15:00 - 17:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
BAĞYURDU SLM KOOP TR-2 , BAĞYURDU SLM GRB TAMAMI, ŞABAN YAVAŞ , MSM TAVUKÇULUK , METSA HAYVANCILIK , İZSU , EDA ORGANİK , NİL BATU, BELLA ŞARAPÇILIK , MEHMET BOZDİRİK , ESAT VURAL, KEMAL DOĞU , FERİDUN TİRYAKİ, SARILAR KÖYÜ İÇME SUYU , MEHMET VURAL , SELAHATTİN ÖZER, HALİL ÖZDEMİR, MUAMMER DAVAS , SEYFİ ÇITAK , AHMET TUFAN , SÜLEYMAN GÜLAKMAN , BAĞYURDU SLM GRB TR-12, EROL VARLIK SLM GRB TR, YUMSAN YUMURTA , YUMSAN GIDA, HÜSEYİN TUNCER GÖREN, SİNANCILAR TOPRAK SLM KOOP, SERDAR EKREM KARASÜYEK , SİNANCILAR TOPRAK SLM KOOP ÖZEL TR-2
KEMALPAŞA 3.10.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
GÖKÇEYURT, YEŞİLYURT KÖYLERİ
KEMALPAŞA 2.10.2017 08:00 - 09:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
TURGUT KOPARAN , ARKAS DENİZCİLİK , KÜÇÜKPEHLİVAN TARIM , ULUCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI , HİKMET DEDE, EGE VET ÖZEL , AYHAN TUNCER , DOS AMBALAJ , FATMA ŞENER SULAMA GRUBU TR, AKDERE İNŞ , MEHMET KELEŞ , ADNAN ERYENER , HASAL TAR , TURGAY BAKIR , HURŞİT ÖRÜMCEK , FAHRETTİN ULUSOY , MEHMET MUSTAFA BÜKEY , HUZUREVİ PARK YANI , ÇİÇEKLİ TR-1, ÇİÇEKLİ TR-2, YAKAKÖY TR-2, YAKAKÖY (TR-284), YAKAKÖY TR-3, YAKAKÖY TR-6, , YAKAKÖY TR-5, YAKAKÖY TR-1, KALYON İNŞAAT , HASAN MALAY, ORMAN EVLERİ KOOP., ORHAN ERCAN, MUKADDER YUMRUTAŞ, S.S. DERYAKENT, MEHMET SAİT GÜLLÜÇAYIR, DENİZ TANER, MOMENT EĞLENCE, M-2257 Ö, ALİ TELLİ, LEVENT ALKU, M-2260 Ö, OSMAN TANER, S.S. YAKAKENT
KEMALPAŞA 28.9.2017 09:00 - 17:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
GÖKÇEYURT, YEŞİLYURT KÖYLERİ
KEMALPAŞA 27.9.2017 09:00 - 17:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
GÖKÇEYURT, YEŞİLYURT KÖYLERİ
KEMALPAŞA 26.9.2017 09:00 - 17:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
GÖKÇEYURT, YEŞİLYURT KÖYLERİ
KEMALPAŞA 25.9.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
HAMZABABA , GÖKÇEYURT, YEŞİLYURT KÖYLERİ
KEMALPAŞA 24.9.2017 09:00 - 13:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
NECATİ ÖZDEMİR , HÜSEYİN AYDAR , MATLI YEM , MATLI YEM 2 , MATLI YEM 3 , YUSUF CANÖZ , NİHAL GÜL ARNOCZKY , MC CORMİK KÜTAŞ , İZMİR PASTÖRİZE YUMURTA , NECCAR ER , İSMAİL MEYVE , AHMET BULUTOĞLU , SEYFİ ÇITAK , OSMAN BÜLENT , TÜRKAN AL , MEHMET YILMAZ , MÜRTAZA YAZICI , HÜSEYİN VURAL, KASABA KUYUMCULUK , HİLMİ DOĞU , HÜSEYİN CANÖZ , TURAN GÜNEŞ , ÖMER YÜNGÜL , NAZIM KAZANAN , KRAL TAVUKÇULUK , İSMAİL YILMAZ , MEHMET ALİ BULUT, HASAN AYTAÇ BAŞTUĞ , FİKRET KANMAN , ADNAN GÖRÜMLÜ , GÜLŞAH VERYERİ , YAŞAR ŞENCİĞER , HALİLBEYLİ GRUP SULAMA TR, ADNAN GÖRÜMLÜ-2 , HİLMİ DOĞU 2, KOZBEYLİ KÖK, KOZBEYLİ GES
KEMALPAŞA 24.9.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
HAMZABABA , GÖKÇEYURT, YEŞİLYURT KÖYLERİ
KEMALPAŞA 23.9.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
HAMZABABA , GÖKÇEYURT, YEŞİLYURT KÖYLERİ
KEMALPAŞA 22.9.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
HAMZABABA , GÖKÇEYURT, YEŞİLYURT KÖYLERİ
KEMALPAŞA 21.9.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
HAMZA BABA KÖYÜ, GÖKÇE YURT KÖYÜ, YEŞİLYURT KÖYÜ
KEMALPAŞA 20.9.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
HAMZABABA, GÖKÇEYURT, YEŞİLYURT KÖYLERİ
KEMALPAŞA 19.9.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
HAMZABABA, GÖKÇEYURT, YEŞİLYURT KÖYLERİ
KEMALPAŞA 18.9.2017 10:00 - 12:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
BAĞYURDU SLM KOOP TR-2, BAĞYURDU SLM GRB TR-3, TR-4, TR-5, TR-6, TR-7, TR-8, TR-9, TR10, ŞABAN YAVAŞ , MSM TAVUKÇULUK , METSA HAYVANCILIK , İZSU ÖZEL TR, EDA ORGANİK , NİL BATU , BELLA ŞARAPÇILIK , BAĞYURDU SLM GRB TR-11, MEHMET BOZDİRİK , ESAT VURAL , KEMAL DOĞU , FERİDUN TİRYAKİ , SARILAR KÖYÜ İÇME SUYU , MEHMET VURAL , SELAHATTİN ÖZER , HALİL ÖZDEMİR , MUAMMER DAVAS , SEYFİ ÇITAK , AHMET TUFAN , SÜLEYMAN GÜLAKMAN , BAĞYURDU SLM GRB TR-12, EROL VARLIK SLM GRB TR, YUMSAN YUMURTA , YUMSAN GIDA , HÜSEYİN TUNCER GÖREN , SİNANCILAR TOPRAK SLM KOOP , SERDAR EKREM KARASÜYEK , SİNANCILAR TOPRAK SLM KOOP ÖZEL TR-2
KEMALPAŞA 17.9.2017 07:00 - 11:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
AHMET FEVZİ KARAMAN , ŞAHİN UĞURLU , HATİCE KARAMEMİŞ , VEDAT SAYIN , HAKAN TAHTALI VE ARK., ŞERİF ARIKAN , YÖREM TARIM ÜRÜN , YÜKSEL UZUN VE ARK., HAMZA ASLAN , ASIM GEZER , MAKSUT SAĞLAM VE ARK., BEKAMAR MERMER , SERVET YAŞAR , MEHMET KARDEŞ , MEMİŞ YÜRÜK, HÜSEYİN ÖZGÜR, MEHMET KARAMAN SULAMA GRUBU TR, NEZİH MEHMET IRMAK , GÖKHAN APAYDIN , KADEMLİ EKİPMAN , N.ÖZGÜR
KEMALPAŞA 13.9.2017 09:00 - 17:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ZEAMET KÖYÜ BİR KISMI
KEMALPAŞA 13.9.2017 09:00 - 17:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
HAMZABABA KÖYÜ BİR KISMI
KEMALPAŞA 12.9.2017 09:00 - 17:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ZEAMET KÖYÜ BİR KISMI
KEMALPAŞA 27.8.2017 09:00 - 17:30 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
GÖKÇEYURT , YEŞİLYURT KÖYLERİNİN TAMAMI
KEMALPAŞA 25.8.2017 07:00 - 08:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
A. ALİ KESKİN , A. AYDIN ERKURT , AHMET ŞAHİN , AHMET TÜRKÖZ , AKKAYA ÇİFTLİK, AKŞAN ETÜD MÜŞAVİRLİK, ALİ ARICI , ALİ ÇINARLI , ALİ İNCE SULAMA GRUBU TR, ALİ KÜÇÜKER , ALTAB TÜTÜN , ALTAY ARAL , ARKENT KONUTLARI, ATATÜRK MAHALLESİ TR-1, TR-2, TR-3, AVEA , AYSEL DEMİRCİ , AYŞE AKDEMİR , BAYRAM ASLAN VE ARK , BAYRAM KARAKOÇ SULAMA GRUBU TR, BİNALİ DEMİRHAN , CANER TURAN , CİHAT KORA , ÇİNİLİKÖY TR1, TR2, TR3, TR4, DOĞAKENT ÇİFTLİK EVLERİ , DSİ , EKOLOJİK KÖY EVLERİ , EKREM AL , EMEL KARGAOĞLU , ERHAN UĞURERİ SULAMA GRUBU TR, ERKAN AKPINAR , FADİLE ÖZBAY , FERİDUN KILIÇ SULAMA GRUBU TR-1, FERİDUN KILIÇ SULAMA GRUBU TR-2, FUNDA ÖNÇAĞ , GÜRSES TAVUKÇULUK , GÜVEN YALÇIN , H. YAVUZ- İ. ÖZEN , HALİL İBRAHİM ÖZIŞIK , HALİL UYAR , HALİT BAŞ , HAMİT KARAMAN , HAMZA DOĞANLAR , HASAN AY SULAMA GRUBU TR, HASAN ÇELİK , HAVA ŞENLİLER , HAVVA KULAK SULAMA GRUBU TR, HAYAL SİTESİ TR, HAYRETTİN KIRAN, HERKO GIDA , HUZURYURDU KOOP TR, HÜSEYİN KOLAT , HÜSEYİN PEKCAN TR, HÜSEYİN UYAR , HÜSMEN ŞENSES , IŞIK TUĞLULAR , İBRAHİM DURUT , İBRAHİM SARIBAŞAK, İFTAR KURNAZ , İSA ÇAM , İSMAİL KARA, KAMİL EBREM , KEMAL SOYDAN , KEMALPAŞA EKOLOJİK KÖYEVLERİ SİTESİ , KEREM YILDIZ , KERVAN GIDA , KUTLU DİRİK , M. ALİ TOKER SULAMA GRUBU TR, MEHMET ÇİFTÇİ , MEHMET İNAM , MESUT GÜNAY, MUHAMMET BÜLBÜL , MUSTAFA ÇİFTÇİ , MUSTAFA TAŞKIN SULAMA GRUBU TR, NAZARKÖY TR-1, NESİM BOZDAĞ , NİMET AYNUR ERTAŞ , OLCAYTO TOKER, ONUR YETKİN , OZAN AKDAĞ , ÖMER UZUN VE ARK., ÖRNEKKÖY TAMAMI, PAKMAYA ÜLKÜ HIZAL , RAMAZAN DEVE , SAĞLIKLI YAŞAM SİTESİ TR, SELAHATTİN ÇAKTUĞ, SEMİH FERRAHOĞLU , SİNAN AYDIN , SULTAN YEŞİL , ŞİRZAT DOĞRU , TALAT ELMAS, TEKİNLER TARIM , TROPİKAL SİTESİ TR, TUNCAY YILDIZ VE ARKADAŞLARI, TURKCELL , UMUR BİRGİLİ , ÜLKER DİKMELİK-REFİK GALE , ÜMRAN BARADAN, YENİ YAŞAMKENT, YEŞİLLİK MAH TR1, Y.KIZILCA BELEDİYE İÇME SUYU, Y.KIZILCA SU KOOP, YUKARI KIZILCA KÖYÜ SLM KOOP , YUKARI KIZILCA, YUKARI KIZLICA SU KOOP, YUKARI KIZILCA KÖYÜ SLM KOOP , YUSUF ZIRAMAN SULAMA GRUBU TR, YUSUF ZIRAMAN SULAMA GRUBU-2 TR
KEMALPAŞA 25.8.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ÖREN-İZMİR , NAİM OKU CADDELERİ, CUMHURİYET MEYDANI, IŞIK TARIM CİVARLARI
KEMALPAŞA 25.8.2017 12:00 - 13:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
A. ALİ KESKİN , A. AYDIN ERKURT , AHMET ŞAHİN , AHMET TÜRKÖZ , AKKAYA ÇİFTLİK, AKŞAN ETÜD MÜŞAVİRLİK, ALİ ARICI , ALİ ÇINARLI , ALİ İNCE SULAMA GRUBU TR, ALİ KÜÇÜKER , ALTAB TÜTÜN , ALTAY ARAL , ARKENT KONUTLARI, ATATÜRK MAHALLESİ TR-1, TR-2, TR-3, AVEA , AYSEL DEMİRCİ , AYŞE AKDEMİR , BAYRAM ASLAN VE ARK , BAYRAM KARAKOÇ SULAMA GRUBU TR, BİNALİ DEMİRHAN , CANER TURAN , CİHAT KORA , ÇİNİLİKÖY TR1, TR2, TR3, TR4, DOĞAKENT ÇİFTLİK EVLERİ , DSİ , EKOLOJİK KÖY EVLERİ , EKREM AL , EMEL KARGAOĞLU , ERHAN UĞURERİ SULAMA GRUBU TR, ERKAN AKPINAR , FADİLE ÖZBAY , FERİDUN KILIÇ SULAMA GRUBU TR-1, FERİDUN KILIÇ SULAMA GRUBU TR-2, FUNDA ÖNÇAĞ , GÜRSES TAVUKÇULUK , GÜVEN YALÇIN , H. YAVUZ- İ. ÖZEN , HALİL İBRAHİM ÖZIŞIK , HALİL UYAR , HALİT BAŞ , HAMİT KARAMAN , HAMZA DOĞANLAR , HASAN AY SULAMA GRUBU TR, HASAN ÇELİK , HAVA ŞENLİLER , HAVVA KULAK SULAMA GRUBU TR, HAYAL SİTESİ TR, HAYRETTİN KIRAN, HERKO GIDA , HUZURYURDU KOOP TR, HÜSEYİN KOLAT , HÜSEYİN PEKCAN TR, HÜSEYİN UYAR , HÜSMEN ŞENSES , IŞIK TUĞLULAR , İBRAHİM DURUT , İBRAHİM SARIBAŞAK, İFTAR KURNAZ , İSA ÇAM , İSMAİL KARA , KAMİL EBREM , KEMAL SOYDAN , KEMALPAŞA EKOLOJİK KÖYEVLERİ SİTESİ , KEREM YILDIZ , KERVAN GIDA , KUTLU DİRİK , M. ALİ TOKER SULAMA GRUBU TR, MEHMET ÇİFTÇİ , MEHMET İNAM , MESUT GÜNAY, MUHAMMET BÜLBÜL , MUSTAFA ÇİFTÇİ , MUSTAFA TAŞKIN SULAMA GRUBU TR, NAZARKÖY TR-1, NESİM BOZDAĞ , NİMET AYNUR ERTAŞ , OLCAYTO TOKER, ONUR YETKİN , OZAN AKDAĞ , ÖMER UZUN VE ARK., ÖRNEKKÖY TAMAMI, PAKMAYA ÜLKÜ HIZAL , RAMAZAN DEVE , SAĞLIKLI YAŞAM SİTESİ TR, SELAHATTİN ÇAKTUĞ, SEMİH FERRAHOĞLU , SİNAN AYDIN , SULTAN YEŞİL , ŞİRZAT DOĞRU , TALAT ELMAS, TEKİNLER TARIM , TROPİKAL SİTESİ TR, TUNCAY YILDIZ VE ARK., TURKCELL , UMUR BİRGİLİ , ÜLKER DİKMELİK-REFİK GALE , ÜMRAN BARADAN, YENİ YAŞAMKENT, YEŞİLLİK MAH TR1, Y.KIZILCA BELEDİYE İÇME SUYU, Y.KIZILCA SU KOOP, YUKARI KIZILCA KÖYÜ SLM KOOP , YUKARI KIZILCA, YUKARI KIZLICA SU KOOP, YUKARIKIZILCA KÖYÜ SLM KOOP , YUSUF ZIRAMAN SULAMA GRUBU TR, YUSUF ZIRAMAN SULAMA GRUBU-2 TR
KEMALPAŞA 24.8.2017 09:30 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
SİNANCILAR KÖYÜ TAMAMI (TR 1-TR 2-TR 3 )
KEMALPAŞA 23.8.2017 09:00 - 15:30 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ARMUTLU İZMİR CADDESİ, GÜLTEKİN GÖKTÜRK CADDESİ, YAMAN TÜRK LİSESİ CİVARI, ARMUTLU İLÖĞRETİM OKULU CİVARLARI
KEMALPAŞA 22.8.2017 06:30 - 07:30 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ANTEPLİ ZEYTİNYAĞI , BAĞYURDU TAMAMI, BAĞYURDU TR-1, TR-11, BAĞYURDU TR-2 ZEYTİNYAĞI, HALİLBEYLİ , HATİCE DİNÇER , IŞIK TARIM , MÜFETDER TAŞ , NİYAZİ BİRCAN , SÜLÜN TAVUKÇULUK , ÜÇLER GIDA , YİĞİTLER KÖYÜ TAMAMI
KEMALPAŞA 20.8.2017 09:00 - 15:30 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
ABDULKAFUR YILDIRIM , ALAADDİN GÜZEL, ALİ ÇAĞATAY SULAMA GRUBU , AYŞE KESMECİ SULAMA GRUBU , DAVUT KARAVAN , DURSUN DEMİRKAYA VE ARK, EMİN İŞÇİ SLM GRB., FAHRİ AKYÜZ SULAMA GRUBU, GENÇLİK VE SPOR İL MÜD , H. İBRAHİM ÖZIŞIK SULAMA GRUBU, HAKKI ÖZDEMİR , HALİL DEDEOĞLU SULAMA GRUBU , HASAN CİRİT SLM GRB , İKRA MÜHENDİSLİK, İSMAİL HAS SULAMA GRUBU , İZMİR ÖZDEŞKENT , İZSU KEMALPAŞA TAŞLIYOL ARITMA , İZSU SÜTÇÜLER ATIK SU , İZZET BEKTAŞ SULAMA GRUBU , KARTAL LOJİSTİK KEMAL ÖZBAŞ SULAMA GRUBU , KÖRFEZ GIDA ÖZEL , KUDRET BALCI, MAHMUT YILDIZDAĞ SULAMA GRUBU , MEHMET TÜRK , MEMİŞ KİRLİ SULAMA GRUBU, MURAT DEMİRDELEN, MUSA KARABACAK, NUSRET KAPLAN, REMZİ GECEKUŞU, SENAR ŞEN , SÜLEYMAN BAYMAN, ŞENAY KESENKAŞ, TEOMAN AVCIOĞLU SLM GRB , TR-10 ( ALİ ÇOK SULAMA GRUBU ), TR-11 ( RAMAZAN IŞIK SULAMA GRUBU ), TR-9 ( EŞREF ATMACA SULAMA GRUBU ), VAHTİ ALBAY VE ARK., VEFA SEVİM VE ARK., VELİ KOYUNCU SULAMA GRUBU, VEZİR YILDIZ SLM GRB., Y. YAZAR SULAMA GRB, YAKIN PALET ÖZEL TR, YAŞAR ÇETİN SULAMA GRUBU, YILKAP ORMAN ÜRÜNLERİ ÖZEL, 75. YIL İLKÖĞRETİM OKULU
KEMALPAŞA 20.8.2017 12:00 - 13:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
A. CANCAN SLM GRB, AHMET KARAMEMİŞ VE ARK., AKİF KÖMÜRCÜ VE ARK., CUMA TARIM, ÇİÇEK SALAMURA, MEHMET ALİ UYAR VE ARK., MEHMET KAVAS, SAMET ÇELİK, EGESİM, EYÜP ENSER DEMİR , İHSAN UĞRAŞ , KEMAL OK, PERVİN BÜLBÜL VE ARK. , RAZİYE ÖZKAN VE ARK., SAMET ÇELİK, TALHA ORMAN ÜRÜNLERİ , ÜNSAL DEMİRCİ
KEMALPAŞA 19.8.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
SARILAR KÖYÜ TAMAMI
KEMALPAŞA 18.8.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ÖRNEKKÖY BİRKISMI
KEMALPAŞA 17.8.2017 09:00 - 15:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ÖRNEKKÖY BİRKISMI
KEMALPAŞA 16.8.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
YUKARI SÜTÇÜLER KÖYÜNÜN TAMAMI
KEMALPAŞA 11.8.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
NAZARKÖYÜN TAMAMI
KEMALPAŞA 11.8.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
YEŞİLLİK MAHALLESİ TAMAMI
KEMALPAŞA 9.8.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
KIZILÜZÜM KÖYÜ TAMAMI
KEMALPAŞA 4.8.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
DAMLACIK KÖYÜNÜN TAMAMI
KEMALPAŞA 3.8.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
KAMBERLER KÖYÜNÜN TAMAMI
KEMALPAŞA 3.8.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
YENİ KURUDERE KÖYÜNÜN TAMAMI
KEMALPAŞA 2.8.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
ÇİNİLİKÖY TAMAMI
KEMALPAŞA 1.8.2017 09:00 - 13:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
SOĞUKPINAR MAHALLESİ, TORBALI CADDESİ, 256/1, 256/2, 256/3, 256/4 SOKAKLAR VE CİVARI
KEMALPAŞA 31.7.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
ÇAMBEL KÖYÜNÜN TAMAMI
KEMALPAŞA 30.7.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
BEŞPINAR KÖYÜ TAMAMI
KEMALPAŞA 29.7.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
SOĞUKPINAR MAHALLESİ, İZMİR CADDESİ, 30, 31/1, 33, 37/1, 40/1, 45, 47 SOKAKLAR VE CİVARLARI
KEMALPAŞA 28.7.2017 09:00 - 15:00 ŞEBEKE BAKIMI
Kesinti Bölgeleri
SOĞUKPINAR MAHALLESİ, TORBALI CADDESİ, 256/1, 256/2, 256/3, 256/4 SOKAKLAR VE CİVARI
KEMALPAŞA 27.7.2017 08:30 - 14:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
İSTİKLAL MAHALLESİ, RAMAZAN SALBAŞ CADDESİ, 9177, 9228, 9232 SOKAKLAR VE CİVARI
KEMALPAŞA 26.7.2017 09:00 - 13:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
MUSTAFA AHMET, FAİKBEY CADDELERİ, DOKUZEYLÜL , MERCAN, TEM EFENDİ, DEFNE , MENEKŞE, GÜL, LALE SOKAKLARI VE CİVARI
KEMALPAŞA 25.7.2017 09:00 - 13:00 TESİS ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ŞEHİT ERGÜNAY SARI CADDESİ, 71, 72/1, 73, 74/1, 75, 76/1, 79 SOKAKLARI VE CİVARI

İzmir - Kemalpaşa Haritası




İZMİR ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Gdz Edaş internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Gdz Edaş olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu