Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

İzmir Elektrik Kesintisi


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 1 Oy )Türkiye’nin Metropol kentlerinden olan ve toplamda 30 ilçesi bulunan İzmir için elektrik kesintileri bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçimi yaparak ulaşabilirsiniz.

İzmir Hakkında

İzmir Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde bulunan ve ülkenin 3. büyük şehri konumundadır. İzmir ülkede bulunan diğer şehirlere göre çağdaş ve gelişmiş bir ticaret merkezidir. İzmir ilinin 30 ilçesi bulunmaktadır. Bunlar Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çerme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, ve Urla’dır.

Türkiye’nin Metropol şehirlerinden biri olması ve ülkedeki en Avrupai şehri olması gibi özellikleri bu şehirde tatil yapma ve yaşama isteğini arttırmaktadır. Akdeniz ikliminin etkisi altında kalan İzmir yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlıdır. Karadan ve denizden ulaşım kolaylığının yanı sıra çok fazla plajlarının bulunması kentte turizmin yoğun olmasına sebebiyet vermektedir. İzmir farklı kültürleri ve inançları içerisinde barınan bir şehirdir ve hoşgörü şehri olarak da anılmaktadır. Birçok inancın ve dinin bir arada barış içinde yaşayabildiği nadir kentlerden biridir.

İzmir’in tarihteki adı M.Ö 2000’li yıllara dayanmaktadır. Atina lehçesinde ‘’Smyrna’’ olarak anılırdı. ’Smyrna’’ sözcüğü Yunanca olmamakla birlikte, İzmir’den Efes’e gitmekte olan bir kraliçenin adını verdikleri de söylenmektedir.

Nüfus: 4,168,415
Posta Kodu: 35xxx
Telefon Kodu: 232
Plaka Kodu: 35
Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: Gediz Elektrik

İzmir Elektrik Kesintisi

Türkiye’nin 3. Büyük şehri ve Metropol kent konumundaki İzmir’in elektrik dağıtım görevini Gediz Elektrik yapmaktadır. Gediz Elektrik İzmir için elektrik kesintileri bilgisini Alo 186 çağrı merkezinden verebilmektedir. Bunun yanı sıra EnCazip internet sitesine ulaşarak planlı olarak yapılan İzmir elektrik kesintisi bilgilerini güncel bir şekilde alabilirsiniz.

 

 


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR