Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Isparta Elektrik Kesintisi


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 0 Oy )Isparta'nın kapsadığı tüm ilçeleri için planlı elektrik kesintisi bilgilerine artık EnCazip'te ulaşabilirsiniz. Lütfen elektrik kesintisi bilgilerini görüntülemek istediğiniz ilçeyi aşağıdaki listeden seçiniz.

Isparta Hakkında

Ülkemizde yetiştirilen gülleri ile bilinen Isparta, Akdeniz Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden biridir. Ege, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgesi’nin kesişimi noktasındaki konumuyla Göller Yöresi’nde yer almaktadır. Ayrıca halı dokumacılığında da büyük bir önem kazanan Isparta özellikle gül yetiştiriciliğinde dünya çapında bilinirliğe sahip olmuştur.

Isparta, çok eskilere dayanan tarihi ile Pisidia olarak bilinmekteydi.  Romalıların önemli bir şehri olan bu bölgede Hristiyanlık daha sonraları kabul görmüş ve Psikoposluk merkezi haline gelmişti. Birçok dini inanışa da yer veren Isparta’da Pisidia bir antik kent olarak gezilebilecek bölgelerden biri olarak öne çıkmaktadır. Pisidia Antiocheia Antik Kenti Hristiyanlar için hala önemini korumaktadır. Adada Antik Kenti de görülmeye değer ve en çok gezilen yerlerden bir tanesidir. Men Tapınağı, Yalvaç ilçesinde bulunan Hoyran Adası ve Kaya Mezarlar, Eğirdir Kalesi,  Ayastefanos Kilisesi, Aya Yorgi Kilisesi, Kutlubey Camii gibi yerler başta olmak üzere çeşitli müzeler, mağaralar ve doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. 

Nüfus: 235,456
Posta Kodu: 32xxx
Telefon Kodu: 246
Plaka Kodu: 32
Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: Akdeniz EDAŞ

Isparta Elektrik Kesintisi

Akdeniz EDAŞ, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu  (EPDK) tarafından belirlenen, Isparta ilinin ve kapsadığı 12 ilçenin elektrik dağıtım görevini üstlenmiştir. Isparta elektrik kesintisi planlı şekilde olmayan, beklenmedik şekilde meydana gelen arıza sebepli kesintilerde Akdeniz EDAŞ çağrı merkezini arayarak kesintiyle alakalı detaylı bilgi alabilmenize imkan tanımaktadır.  Planlı olarak yapılan Isparta elektrik kesintisinde ise EnCazip sayesinde internet sayfasından Akdeniz EDAŞ’ın bilgileri doğrultusunda elektrik kesintisi bilgilerinizi online olarak dakikalar içerisinde ulaşabilmeniz mümkündür.

 

 


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR