Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Gümüşhane - Şiran Elektrik Kesintisi


GÜMÜŞHANE ŞİRAN Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

GÜMÜŞHANE ili ŞİRAN ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. GÜMÜŞHANE, ŞİRAN güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Çoruh Edaş tarafından açıklanmaktadır. Çoruh Edaş internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Gümüşhane ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
ŞİRAN 13.5.2017 08:30 - 12:00 YATIRIM ÇALIŞMALARI
Kesinti Bölgeleri
ŞİRAN İLÇE GENELİNİN TAMAMI
ŞİRAN 13.5.2017 12:00 - 16:30 YATIRIM ÇALIŞMALARI
Kesinti Bölgeleri
BALIKHİSAR, TEPEDAM, İNÖZÜ, DARIBÜKÜ, BOĞAZYAYLA, OZANCA, ELDİĞİN, A. AKÇALI, Y. AKÇALI, A. DURUÇAY, Y. DURUÇAY, BOLLUK, ÇAKIRKAYA, ERİCEK, KARAŞEYH, ÇATMALAR KÖY GRUPLARI VE KELKİT İLÇESİNE BAĞLI: EYMÜR KÖYÜ

Gümüşhane - Şiran Haritası
GÜMÜŞHANE ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Çoruh Edaş internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Çoruh Edaş olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu