Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Giresun - Çamoluk Elektrik Kesintisi


GİRESUN ÇAMOLUK Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

GİRESUN ili ÇAMOLUK ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. GİRESUN, ÇAMOLUK güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Çoruh Edaş tarafından açıklanmaktadır. Çoruh Edaş internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Giresun ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
82TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6,1
evinizde
 
%6,1
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
ÇAMOLUK 22.7.2017 12:00 - 17:00 İŞLETME BAKIM -ONARIM ÇALIŞMALARI
Kesinti Bölgeleri
ÇAMOLUK İLÇESİNE BAĞLI MERKEZ MAHALLE VE KÖYLERİN TAMAMI
ÇAMOLUK 8.7.2017 12:00 - 17:00 İŞLETME BAKIM -ONARIM ÇALIŞMALARI
Kesinti Bölgeleri
ÇAMOLUK İLÇESİ MERKEZ MAHALLE VE KÖYLERİN TAMAMI İLE ALUCRA İLÇESİNE BAĞLI, KÖKLÜCE.ARDA, GÜRBULAK, FEVZİÇAKMAK, YEŞİLYURT, HACIHASAN, ÇALGAN, KARABÖRK KÖYÜ KARAÇUKUR MAHALLESİ, KUMLUK MAHALLESİ KAMIŞLI KÖYÜ ALTINOLUK MAHALLESİ VE CİVARI

Giresun - Çamoluk Haritası
GİRESUN ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Çoruh Edaş internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Çoruh Edaş olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu