Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Eskişehir - Tepebaşı Elektrik Kesintisi


ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

ESKİŞEHİR ili TEPEBAŞI ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. ESKİŞEHİR, TEPEBAŞI güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Osmangazi EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Osmangazi EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Eskişehir ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
TEPEBAŞI 18.7.2017 09:00 - 15:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
-
TEPEBAŞI 6.5.2017 10:00 – 17:00 2016-2.Grup AG+OG+AYD Elektrik tesisi yapım işi
Kesinti Bölgeleri
Baksan Keresteciler Sitesi TR-1, Baksan Keresteciler Sitesi 3 TR Baksan 9, Baksan Keresteciler Sitesi 4 TR Baksan 10 Trafo Bölgeleri, Liman Cd., Çandar Sk, Erbilir Sk, Mazhar Sk, Ballıbahçe Sk, Dilekbaşı Sk.
TEPEBAŞI 30.4.2017 10:00-11:00 3. Şahıs ENH nın fiziki irtibatı
Kesinti Bölgeleri
-BEYLİKOVA FİDERİ: Eskişehir ili Gündüzler mh , Beyazaltın mh , Kozlubel mh , Yukarı Danışment mh , Aşağı Danışment mh , Cumhuriyet mh , Ahiler mh , Yassıhöyük mh , Kızılcaören mh , Gökdere mh , Yakakayı mh , Ağapınar mh, Karahöyük Mh. , Alpu ilçesi Bahçecik mh , Söğütcük mh , Karakamış mh , Osmaniye mh , Çukurhisar mh , Özdenk mh , Özdenk mh, TRT Vericisi, Büğdüz mh , Yeni Dereköy, Eski Dereköy, Ağaçhisar mh, Arıkaya mh , Arıkaya Karakuş mevkii , Başören mh , Belkese mh , Gökçekaya mh , Karacaören mh , Karacaören mh Gümele, Kuyupınar, Akçakese ve Ören mevkileri ; Mihalıççık İlçesi Otluk mh , Otluk mh Yumaklıca ve Gölalan mevkiileri , Yeşilyurt mh , Yeşilyurt mh ve Güney mevkii , Yalımkaya mh , Yalımkaya mh Derecat, Küçük Sasa, Mavzut ve Büyük Sasa mevkiileri , Çatacık Orman İşletmesi trafosu, Taşlı Burun Orman İşletmesi trafosu, Büğdüz Sulama Kooperatifi, Karahöyük Sulamaları, Bahçecik Sulamaları, Karakamış Sulamaları, Çukurhisar Sulama Kooperatifi, Kromko Madencilik, Altınaylar Yapı, İzci Madencilik, Dedeman Madencilik, Ersan Grup Hayvancılık, Ali Tahta Kümesi ve bu hat üzerinden enerji alan özel trafolu müşteriler. -FEVZİYE FİDERİ: Eskişehir ili Kireç mh. , Alpu ilçesi Güneli mh , Gökçeoğlu mh , Fevziye mh , Fevziye Fiderinden enerji alan tüm özel trafolu müşteriler.
TEPEBAŞI 28.4.2017 10:00 - 12:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Kökdere Sokak Sonu, Sakintepe Bahçeler mevkii ve bölgedeki 3.şahıs özel müşteriler.
TEPEBAŞI 24.4.2017 08:30 - 11:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Baksan Sanayi Sitesi 3105, 3107, 3109, 3066, 3095, 3183, 3153, 3137. Sokaklar

Eskişehir - Tepebaşı Haritası
ESKİŞEHİR ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Osmangazi EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Osmangazi EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu