Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Eskişehir - Sivrihisar Elektrik Kesintisi


ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

ESKİŞEHİR ili SİVRİHİSAR ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. ESKİŞEHİR, SİVRİHİSAR güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Osmangazi EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Osmangazi EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Eskişehir ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
SİVRİHİSAR 30.4.2017 15:00-17:00 3. Şahıs ENH nın fiziki irtibatlarının yapılabilmesi
Kesinti Bölgeleri
Sivrihisar ilçesi Aşağıkepen Mahallesi, Yukarıkepen Mahallesi, Beyyazı Mahallesi , Bahçecik Mahallesi, Kınık Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Gülçayır Mahallesi, Çandır Mahallesi ve Çandır Çiftliği, Ağaçköy Mahallesi, Benliyaver Mahallesi, Benlikuyu Mahallesi, Buzluca Mahallesi, Muttalıp Yaylası ve Kepen Grup Enerji Nakil hattından enerji alan tüm özel trafolu müşteriler.

Eskişehir - Sivrihisar Haritası
ESKİŞEHİR ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Osmangazi EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Osmangazi EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu