Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Erzurum - Horasan Elektrik Kesintisi


ERZURUM HORASAN Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

ERZURUM ili HORASAN ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. ERZURUM, HORASAN güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Aras EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Aras EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Erzurum ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
82TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6,1
evinizde
 
%6,1
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
HORASAN 9.8.2017 03:30 - 17:00 -
Kesinti Bölgeleri
test
HORASAN 9.8.2017 03:30 - 17:00 -
Kesinti Bölgeleri
test
HORASAN 9.8.2017 03:30 - 17:00 -
Kesinti Bölgeleri
test
HORASAN 9.8.2017 03:30 - 17:00 -
Kesinti Bölgeleri
test
HORASAN 23.7.2017 04:00 - 14:00 -
Kesinti Bölgeleri
Arıza, onarım, bakım ve yatırım tesislerinin devreye alınması için Erzurun ili Horasan İlçesi Horasan Trafo Merkezinde yapılacak olan yıllık bakım çalışmalarından  dolayı 23.07.2017 tarihi ve 04:00-14:00 saatleri arasında enerji kesintisi yapılacaktır. Kesintiden etkilenecek yerler Horasan ilçesinin tamamı(merkez ve köyler)

Erzurum - Horasan Haritası
ERZURUM ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Aras EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Aras EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu