Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Düzce - Yığılca Elektrik Kesintisi


DÜZCE YIĞILCA Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

DÜZCE ili YIĞILCA ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. DÜZCE, YIĞILCA güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri SEDAŞ tarafından açıklanmaktadır. SEDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Şanlıurfa ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
YIĞILCA 26.7.2017 10:00 - 14:00 O.G. şebeke bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
-
YIĞILCA 26.3.2017 11:00 - 13:00 O.G. şebeke bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Hebeler Köyü, Köseler Köyü, Redifler Köyü, Aksaklar Köyü, Doğanlar Köyü, Yağcılar Köyü, Hacılar Köyü, Bekirler Köyü, Çukurören Köyü, Aydınyayla Köyü, Gaziler Köyü, Çiftlik Köyü, Hocaköy Köyü, Karakaş Köyü, Mengen Köyü, Yoğunpelit Köyü, Yaylatepe Köyü, Atatürk Mah., , Kartal Yol Yapı, Garnet, Düztaş Mermer, Turkcell, Vodafone'ye Ait Özel Trafolar,

Düzce - Yığılca Haritası
DÜZCE ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri SEDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi SEDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu