Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Düzce - Gümüşova Elektrik Kesintisi


DÜZCE GÜMÜŞOVA Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

DÜZCE ili GÜMÜŞOVA ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. DÜZCE, GÜMÜŞOVA güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri SEDAŞ tarafından açıklanmaktadır. SEDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Şanlıurfa ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
GÜMÜŞOVA 22.7.2017 09:00 - 15:00 O.G. şebeke bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
-
GÜMÜŞOVA 26.3.2017 12:00 - 13:00 3. Şahıs fiziki irtibat çalışması
Kesinti Bölgeleri
Yıldıztepe Köyü, Yongalık Köyü, Ardıçdibi Köyü, Dereköy Köyü, , İle Uluslu Aluminyum, Maskom Plastik, Deko Döküm, Gropalli Isı Sistemleri, , Kıta Yapı, Gama Elyaf, Stilay Mobilya, Teknolojik Cam San., Cise Musluk, , Kısmet Hisar Makina, Demitaş Metal

Düzce - Gümüşova Haritası
DÜZCE ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri SEDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi SEDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu