Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Düzce - Çilimli Elektrik Kesintisi


DÜZCE ÇİLİMLİ Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

DÜZCE ili ÇİLİMLİ ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. DÜZCE, ÇİLİMLİ güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri SEDAŞ tarafından açıklanmaktadır. SEDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Şanlıurfa ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
ÇİLİMLİ 23.7.2017 07:00 - 08:00 3. Şahıs camper sökme çalışması
Kesinti Bölgeleri
-
ÇİLİMLİ 7.7.2017 09:00 - 15:00 A.G. şebeke bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Çilimli Yeşil Mah., Hızardere Yolu Cad
ÇİLİMLİ 26.3.2017 09:00 - 13:00 A.G. şebeke bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Söğütlü Köyü, Sarımeşe Köyü, Yenivakıf Köyü, Kafyayla Köyü, Bıçkıbaşı Köyü, Hızardere Köyü, Kiraztarla Köyü, Çalılık Köyü, İshaklar Köyü, Kuşoğlu Köyü, Esenli Köyü, , İle Albedo Gıda, Doruk Ağaç Ürünleri, Polivud Ağaç Kaplama, Promer , Mühendislik, Özcan Orman Ürünleri, Bakır Canlı Tavuk, Metin Keskin, Çise , Giyim, Vecdi Keskin, Neo Kozmatik'e Ait Özel Trafolar

Düzce - Çilimli Haritası
DÜZCE ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri SEDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi SEDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu