Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Burdur Elektrik Kesintisi


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 0 Oy )Burdur iline bağlı tüm ilçeler için planlı şekilde olan elektrik kesintisi bilgilerine EnCazip'te ulaşabilmeniz mümkündür. Elektrik kesintisi bilgilerini görüntüleyebilmek ve sorgulayabilmek için istediğiniz ilçeyi aşağıdaki listeden seçerek bilgi alabilirsiniz.

Burdur Hakkında

Burdur, ülkemizin Akdeniz Bölgesi'nde bulunan, Türkiye’nin göller yöresinde yer alan bir şehridir. Burdur’da 25’den fazla antik kent bulunması gibi, ülkemizin tarih kokan şehirlerinden bir tanesidir. Burdur bölgesi, Frig, Roma, Bergama Krallığı ve Bizans dönemlerini yaşamıştır. Malazgirt Zaferi ile Burdur’un kapıları Türklere açılmıştır. Burdur düşmanın yurttan atılmasından sonra kurulan yeni Türkiye Cumhuriyetinde 1923 yılında İl olarak ülkemizde yerini almıştır. Şuanda Burdur ili merkez ilçe ile birlikte 11 ilçeyi kapsamaktadır.

Burdur güneyde Antalya, batıda Denizli, güneybatıda Muğla, kuzeyde Afyon ve kuzeydoğuda Isparta illeri ile sınırlıdır. Burdur Akdeniz Bölgesi’nde karasal iç tarafında yer aldığından karasal iklim hüküm sürmektedir. Kış mevsimi sert ve genellikle kar yağışlı, yaz mevsimi ise kurak ve sıcak geçmektedir.

Nüfus: 256.898
Posta Kodu: 15xxx
Telefon Kodu: 248
Plaka Kodu: 15
Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: Akdeniz EDAŞ

Burdur Elektrik Kesintisi

Akdeniz EDAŞ, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlendiği, Burdur ilinin ve kapsadığı 11 ilçenin elektrik dağıtım görevini üstlenmiştir. Burdur elektrik kesintisi planlı şekilde olmayan, yani beklenmedik arıza sebepli kesintilerde Alo 186 çağrı merkezini arayarak kesintiyle alakalı detaylı bilgiye ulaşablirsiniz. Planlı olarak yapılan Burdur elektrik kesintisinde ise EnCazip sayesinde internet sayfasından Akdeniz EDAŞ’ın bilgileri doğrultusunda Burdur elektrik kesintileri bilgilerinizi online olarak öğrenebilmeniz mümkündür.

 

 


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR