Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Bolu - Mudurnu Elektrik Kesintisi


BOLU MUDURNU Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

BOLU ili MUDURNU ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. BOLU, MUDURNU güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri SEDAŞ tarafından açıklanmaktadır. SEDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Bolu ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
MUDURNU 20.7.2017 10:00 - 14:00 O.G. şebeke bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
-
MUDURNU 6.7.2017 09:00 - 17:30 A.G. şebeke bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Alpagut Köyü, Değirmenyanı Mah.
MUDURNU 23.5.2017 10:00 - 14:00 O.G. şebeke bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Avdullar Köyü, Tavşansuyu Köyü, Akyokuş Köyü, Çamyurdu Köyü, Tek-En Beton Santrali, Tek-En Üretim Yükleme Havuzu, Tek-En Enerji Üretim, Arzu Ergün Kümes, Ali Talip Can Kereste
MUDURNU 26.3.2017 10:00 - 13:00 DTS bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Çavuşderesi Köyü, İlecin Mah., Kaygana Mah. Bolu Cad. Bir kısmı, Dere Sok., Otopark Sok., Hüsnübeyler Sok., Hapishane Sok., Park Sok., Seyrancık Mah. Ankara Cad., Demirciler Cad., Belediye Cad., Yıldırım Beyazıt Cad., Kaplankaya Sok., Dere Sok., Hamam Sok., Kuran Kursu Sok., Hisaraltı Sok., Sayın Sok.

Bolu - Mudurnu Haritası
BOLU ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri SEDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi SEDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu