Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Bitlis Elektrik Kesintisi


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 1 Oy )Bitlis ilinin mevcut tüm ilçeleri için planlı elektrik kesintisi bilgilerine EnCazip'te ulaşabilmeniz mümkündür. Siz de elektrik kesintisi bilgilerini görüntülemek için sorgulamak istediğiniz ilçeyi aşağıdaki listeden seçebilirsiniz.

Bitlis Hakkında

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Bitlis ilinin sahip olduğu en büyük hazinelerden birisi Nemrut Dağı ve Nemrut Krater Gölüdür. Ayrıca Ahlat ilçesi de birçok tarihi olaylara tanıklık etmiştir. Özellikle Türklerin Anadolu’ya girişinde Alp Arslan’a ve ordusuna ev sahipliği yapmıştır. Tüm bunların dışında kendine özgü yemekleri, tarihi yerleri, müzeleri, coğrafi yapısı Bitlis’e ayrı bir güzellik katmaktadır. Bitlis merkez ilçe ve bağlı ilçelerinde birer belediye teşkilatı, il merkezine bağlı Yolalan, Adilcevaz ilçesine bağlı Aydınlar, Ahlat ilçesine bağlı Ovakışla, Güroymak ilçesine bağlı Gölbaşı ve Günkırı, Hizan ilçesine bağlı Kolludere ile Mutki ilçesine bağlı Kavakbaşı ve Koyunlu beldelerinde birer belediye teşkilatı olmak üzere toplamda 15 belediye teşkilatı bulunmaktadır. 

Nüfus:340.449
Posta Kodu: 13xxx
Telefon Kodu: 434
Plaka Kodu: 13
Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: VEDAŞ

Bitlis Elektrik Kesintileri

Bitlis elektrik kesintisi, mevcut ilin dağıtım görevinden sorumlu olan VEDAŞ planlanan ve planlananın dışında meydana gelen elektrik arızaları olarak gerçekleşmektedir. Arıza sebebi sonucu meydana gelebilen Bitlis elektrik kesintisi için Alo 186 çağrı merkezi ile iletişime geçerek arıza bildirimi ve tahmini elektrik kesintisi süresi gibi bilgileri öğrenebilmeniz mümkündür. EnCazip sayesinde ise VEDAŞ tarafından açıklanan planlı Bitlis elektrik kesintilerine hızlıca ulaşabilirsiniz. EnCazip'in gelişmiş altyapısı sayesinde de bölgenizdeki elektrik kesintilerinden bilgilenmenizi sağlayacaktır.

 

 


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR