Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Bilecik - Osmaneli Elektrik Kesintisi


BİLECİK OSMANELİ Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

BİLECİK ili OSMANELİ ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. BİLECİK, OSMANELİ güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Osmangazi EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Osmangazi EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Bilecik ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
OSMANELİ 2.7.2017 09:00 – 16:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Camikebir Mahallesi’ nde bulunan; Ankara Caddesi’ nin bir bölümü ile özel trafonu abonelerimiz olan; Mevlüt GÜVEN, Özer Mermer, Pişkin Makina, Özdemirler Akaryakıt, Su Akaryakıt LPG, Osmaneli Belediyesi İçme Suyu Trafosu, Selimiye Köyü İçme Suyu Trafosu, Kuleli Hortum Sanayi ve Öğün Tekstil’

Bilecik - Osmaneli Haritası
BİLECİK ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Osmangazi EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Osmangazi EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu